Betongfackmannens handbok  Id: 1717604

Detaljer
Auksjonstype B Butikkvare   Selger cards
Gjeldende bud Ingen     Startbud kr 50,00
Antall 1   Ant Bud 0
Startet 29.03.2020 00:22:53   Sted
Slutter   Område Østfold

En meget pen bok i paperback helt uten bretter, rifter og løse sider. Mulig bokens første side mangler da det går rett på innholdsfortegnelsen. Men ingen side med bokens budskap er borte. Ellers litt svak slitasje øverst og nederst på ryggen. Utgitt av Svenska Cementforeningen 1943.

B26052018ID102944F1TBGYKCGREJHK.JPG

B26052018ID102944F2LMGBYYYQCCIH.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=1717604