SPECULUS: NK 129 - LUKSUS =OSLO 26-9 1925=  Id: 3569783

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger Speculus
Gjeldende bud kr 49,00     Startbud kr 1,00
Antall 1   Ant Bud 6
Startet 24.09.2021 23:10:00   Sted Lyngseidet 9060, NORWAY
Slutter 24.10.2021 12:20:00   Område Andre

OBS liten brett i nedre venstre hjørne, og en tagg mangler, se scan av begge sider.

Usedvanlig vakkert stemplet!

Fast porto/eksp kr 20 pr forsendelse, uansett vekt. Sender selvsagt samlet ved flere vinnerbud.

Se også mine andre frimerkeauksjoner.

B24092021ID102904F1TQRVFNLNHYFI.JPG

B24092021ID102904F2PNMASRPBDMOH.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=3569783