AFA : 408/20. Hindenburg og Ebert. (1928)  Id: 3616854

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger Roya
Gjeldende bud Ingen     Startbud kr 150,00
Antall 1   Ant Bud 0
Startet 25.01.2022 01:35:19   Sted
Slutter 01.02.2022 01:35:19   Område Andre

Tyskland, Tyske Rike.

Stemplet

AFA : 413 mangler.

Hy pris.

B26102021ID109463F1DTOIJBXAHUMB.JPG
1928
URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=3616854