Stalheim - St. GEIRANGER 1VII07 - til England  Id: 3764756

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger DavidogGoliath
Gjeldende bud Ingen     Startbud kr 15,00
Antall 1   Ant Bud 0
Startet 17.01.2022 16:12:11   Sted Moss 1534
Slutter 26.01.2022 19:18:00   Område Andre

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet Geiranger 1-7-1907 og sendt til England.

Ingen utgiverdata.

B15032020ID93258F1VCBPHJVMBBDY.JPG

B15032020ID93258F2VRMIUHMREEBF.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=3764756