Parti fra Alta. Elvebakken med flyplassen.   Id: 3780785

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger Lad1977
Gjeldende bud kr 10,00     Startbud kr 10,00
Antall 1   Ant Bud 1
Startet 08.02.2022 20:21:13   Sted
Slutter 15.02.2022 20:21:13   Område Andre

Postsendt kort, litt hjørneslitasje, mangler frimerke

Aune F-4311-9

B25012022ID103328F1VYOIDMLTBLRZ.JPG

B25012022ID103328F2MTCEQXJPTMAW.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=3780785