ULLENSVANG L°yning 517/63  Id: 3973199

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger detomaso
Gjeldende bud Ingen     Startbud kr 9,00
Antall 1   Ant Bud 0
Startet 10.06.2022 11:42:32   Sted
Slutter 17.06.2022 11:42:32   Område Andre

Stemplet Bogstad Camping Oslo 1968, frimerke mangler.

Samler sammen og sender Mandager.

B02042022ID72027F1WEEHGDMDSGXM.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=3973199