Nissefamilie i kø for julegrøt, signert, mittet 5612  Id: 3975539

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger Tikita
Gjeldende bud Ingen     Startbud kr 20,00
Antall 1   Ant Bud 0
Startet 13.06.2022 19:50:24   Sted Tananger 4056, NORWAY
Slutter 20.06.2022 19:50:24   Område Andre

Småformat brukt, med julemerke og stemplet -57, fint kort i god stand, se begge bildene.

Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen, betales med vipps eller bankoverførsel, Sender så snart betaling er mottatt

B15032022ID108343F1JHJYCUQQTAQE.jpg

B15032022ID108343F2XJVGAVJIMQML.jpg

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=3975539