Pähr Westin - Nisse på pipa (Paperbox SJ99-61) Pg. 2002  Id: 4034324

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger DavidogGoliath
Gjeldende bud Ingen     Startbud kr 10,00
Antall 1   Ant Bud 0
Startet 29.06.2022 11:43:33   Sted Moss 1534
Slutter 07.07.2022 18:59:00   Område Andre

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje samt en noe kraftig buet bøy/knekk på venstresiden av kortet.

Stemplet Vestfold P7(?) 23-12-2002.

Paperbox SJ99-61.

Original: Pähr Westin.

B13082020ID93258F1AXNHWILJQONV.JPG

B13082020ID93258F2XZUSPYBVGODH.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=4034324