127 796
126 329
169 329
554 706

Pro-shop

boral139

B
Julekort
B01042023ID102946F1BIWHPWPDIMYD.JPG18043-GODT NYTT ÅR-kr 20,000
B
Julekort
B01042023ID102946F1JKLKTAMUGTUL.JPG18042-GOD JUL 1985 POSTSTEMPLET HAUGESUND kr 10,000
B
Julekort
B01042023ID102946F1LPOOTPURJILN.JPG18037-GOD JUL 1951- POSTSTEMPLET HAUGESUND kr 25,000
B
Julekort
B01042023ID102946F1ZIIQIJKGMJFO.JPG18036-GOD JUL 1945- POSTSTEMPLET HAUGESUND kr 30,000
B
Julekort
B01042023ID102946F1BYYKISHSUHXZ.JPG18035-GOD JUL 1972- POSTSTEMPLET LILLEHAMMERkr 20,000
B
Julekort
B01042023ID102946F1QCVVMPJBUCVK.JPG18034-GODT NYTT ÅR - 1945- POSTSTEMPLET OSLOkr 20,000
B
Julekort
B01042023ID102946F1GVDKUVZHTGJR.JPG18033-GOD JUL 1950 - POSTSTEMPLET LILLEHANMMER kr 20,000
B
Julekort
B01042023ID102946F1KAODLIGJDHTB.JPG18032-GODT NYTT ÅR - kr 10,000
B
Julekort
B26032023ID102946F1WQIWGWZWLASQ.JPG75190 -GOD JUL 1942-Signert SIGHOLDT ?kr 60,000
B
Julekort
B26032023ID102946F1PYBSNSLVONIL.JPG75189 -GOD JUL 1929- Poststemplet ONSØYkr 20,000
B
Julekort
B26032023ID102946F1DFXHGDNNTGGI.JPG75187 -GOD JUL 1986 Poststemplet HAUGESUND kr 20,000
B
Julekort
B26032023ID102946F1QCPZVIUYQEWF.JPG75186 -GOD JUL 1986 Poststemplet BJOA ?kr 20,000
B
Julekort
B26032023ID102946F1ZMMMBOOGZLAW.JPG75184 -GOD JUL(Trygve Davidsen) Poststemplet HAUGESUNDkr 40,000
B
Julekort
B26032023ID102946F1KSKTBIFQVXUE.JPG75183 -GOD JUL - (GUNNAR BRATTLI) Poststemplet OSLOkr 40,000
B
Julekort
B26032023ID102946F1AGLPPBSDODVX.JPG75182 -GOD JUL - - 1985kr 20,000
B
Julekort
B26032023ID102946F1MLITVITEORQJ.JPG75181 -GOD JUL - - ETTER ORIGINAL AV CARL LARSSONkr 20,000
B
Julekort
B26032023ID102946F1HJIJBQDJNDZX.JPG75180 -GOD JUL - 1986 - POSTSTEMPLET ETNEkr 20,000
B
Julekort
B26032023ID102946F1GTGFXTLKGHRK.JPG75175 -GLÆDELIG JUL - 1985 POSTSTEMPLET HAUGESUNDkr 20,000
B
Julekort
B26032023ID102946F1DZFMQFNBPNBY.JPG75174 -GOD JUL - HEST OG SLEDE ( Ubrukt kort)kr 30,000
B
Julekort
B26032023ID102946F1HLDWYODVETRE.JPG75173 -GOD JUL - HVIT HARE ( Ubrukt kort)kr 20,000
B
Julekort
B26032023ID102946F1IIGEZWGNHYIM.JPG75171 -GOD JUL - TØMMERHYTTE ( Ubrukt kort) kr 20,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1VKCIPRXDQNTT.JPG75140 -GOD JUL 1944 - Signert Cranner kr 20,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1OKSMTHSTIQBC.JPG75133 -GOD JUL 1943 - POSTSTEMPLET STAVANGERkr 30,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1XOTBATTIPXQY.JPG75126 -GOD JUL 1949 - POSTSTEMPLET OSLOkr 50,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1EATWZGZTBHLX.JPG75125 -GOD JUL 1949 - POSTSTEMPLET BERGENkr 20,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1NRKCIPCYUTPL.JPG75124 -GOD JUL 1945 - POSTSTEMPLET OSLOkr 10,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1QOWDPNZIQPIT.JPG75123 GODT NYTT ÅR- 1975 POSTSTEMPLET OTTA kr 10,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1DRYRPOSKPGTI.JPG75122 -GLÆDELIG NYTTÅR - 1913- POSTSTEMPLET BERGENkr 20,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1DOQUTKYJTSQV.JPG75120 -GODT NYTT AAR- 1922- POSTSTEMPLET SKOTTFOSSkr 30,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1BPXOTVPMEIHN.JPG75118 - GLÆDELIG JUL- 1916 ( Dansk kort)kr 10,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1UBSWMOUZOHAO.JPG75116 - GOD JUL DAME I SKIANTREKK- POSTSTEMPLET SKIENkr 30,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1FRKEQUQSJQMK.JPG75112 - DAME MED JULEGTRE OG SNØBALL 1912kr 20,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1YMRIHUDAJIQL.JPG75098 - GLÆDELIG JUL - CA 1910 POSTSTEMPLET UTYDELkr 20,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1NZNLUJVPOXGI.JPG75063- GODT NYTTÅR 1916 - POSTSTEMPLET DRAMMENkr 20,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1CIPEBJPXRYQM.JPG75060- GODT NYTTÅR 1915 - POSTSTEMPLET KRISTIANIAkr 10,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1KXXSLVJFBOBY.JPG75059- GODT NYTTÅR 1921 - POSTSTEMPLET KRISTIANIAkr 20,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1THNWFBJDKXOJ.JPG75058- GODT NYTTÅR 1915 - POSTSTEMPLET KRISTIANIAkr 20,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1TIQYSKNDCUFV.JPG75056- GODT NYTTÅR 15 - POSTSTEMPLET KRISTIANIAkr 20,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1HKICSDIVISIQ.JPG75055-NYTTÅRSKORT - 1910?- POSTSTEMPLET UTYDELIGkr 40,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1JNVYYSJEJBGI.JPG75054-NYTTÅRSKORT - 1911- POSTSTEMPLET KRISTIANIAkr 20,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1GNRSTHUMPLLN.JPG75053- GLÆDELIG NYTTÅR- 1915 POSTSTEMPLET KRISTIANIAkr 20,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1VDXWTQWBMDMF.JPG75052- GODT NYTTÅR- 1915 POSTSTEMPLET Utydelig kr 20,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1BBQJMHQPDHZU.JPG75050- GODT NYTTÅR- 1913 POSTSEMPLET BARKÅKERkr 20,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1GBVFKUZTXYPA.JPG75049- GODT NYTTÅR- ( Ubrukt kort) kr 20,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1GWYZOWCMBXSG.JPG75047- MERRY CHRISTMAS- 1936 AMERIKANSK KORTkr 50,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1WYPLLUTGLSJQ.JPG75046- GOD JUL - 1906 POSTSTEMPLET KRISTIANIA kr 30,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1MKJUIENJUMPA.JPG75045- GOD JUL - 1911 POSTSTEMPLET STABEKKkr 40,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1OFUVVJMQJHNF.JPG75044- GOD JUL - 1913 POSTSTEMPLET KRISTIANIAkr 20,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1ECLHOIHAUPVR.JPG75043- GOD JUL - Ubrukt kort kr 20,000
B
Julekort
B25032023ID102946F1TLSKGCXOTZAC.JPG75042- GOD JUL - 1986 POSTSTEMPLET -UTYDELIGkr 20,000

Forrige   1  2  3  4    Neste