101 343
56 593
135 074
433 879

kategorier:

O
Norge FDC 2000-2009
B27062022ID104486F1GGRIAEILUMLD.JPGTegn. sign. konv FDC Sk 1506 luks stemp Halden kr 13,00309.07.2022 18:59:00
O
Bulgaria
B27062022ID104486F1GQEXLIMZJGWU.JPGHelpost med tilleggs verdi. Sendt fra Bulgaria i 1991 kr 1,00009.07.2022 18:58:00
O
Nederland stemplet
B27062022ID104486F1KJMQEIYEWYDS.JPG Nederland de fleste stemplet. 40 stk forskjellige.kr 1,00009.07.2022 18:56:00
O
Diverse
B27062022ID104486F1PVQBZRHABZFX.JPGNorge kortbrev dobbelt i ubrukt. Studer bilde.kr 1,00009.07.2022 18:54:00
O
Asia - Stemplet
B27062022ID104486F1AGQQVNSWSDMC.JPGFilipinene i stemplet. 22 stk forskjellige merker. kr 1,00009.07.2022 18:52:00
O
Telekort brukte
B27062022ID104486F1PEXSWNEXLOEX.JPGTelekort brukt Nr. 139 kr 1,00009.07.2022 18:50:00
O
Italia stemplet
B27062022ID104486F1EUTVOMQQVUHH.JPGItalia i stemplet. 30 stk forskjellige merker.kr 1,00009.07.2022 18:48:00
O
Vest-Agder Brev & Hjemstedsfilateli
B27062022ID104486F1LQMEEZATRKDT.JPGKonvolutt med logo, stemplet Kristiansand i 1951kr 1,00109.07.2022 18:46:00
O
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
B27062022ID104486F1XLKHUULYSMFL.JPGFærøyene i postfrisk. Afa 42 - 46kr 1,00009.07.2022 18:44:00
O
Oceania
B27062022ID104486F1TBYMSNWTDYQM.JPGSpesial konvolutt fra OL 1988 Penrhynkr 1,00009.07.2022 18:42:00
O
Danmark stemplet
B27062022ID104486F1LCOKVMCDDNHU.JPGDanmark i stemplet. 33 stk forskjellige merker.kr 1,00009.07.2022 18:40:00
O
Andre Samlerkort
B27062022ID104486F1UCIVMVBFBLTO.JPGSamlerkort - Baseball - med Hank Greenberg kr 1,00009.07.2022 18:38:00
O
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B27062022ID104486F1DDLWCAQUZMVS.JPGNorge i variert stempling. 30 stk forskjellige merker.kr 1,00009.07.2022 18:36:00
O
Østfold Brev & Hjemstedsfilateli
B27062022ID104486F1NMSEBRYYHEBD.JPGNorge Konv. stemplet Tistedal i 1912, se også bilde 2 kr 1,00009.07.2022 18:34:00
O
Afrika - Stemplet
B27062022ID104486F1RZZSCJNJOXET.JPGGuine Bissau i stemplet. 20 stk forskjellige merker.kr 1,00009.07.2022 18:32:00
O
Litauen
B27062022ID104486F1TBEDXMYNSRHJ.JPGLitauen 1 års jubileum frigjøring. Med blokade merke. kr 1,00009.07.2022 18:30:00
O
Romania
B27062022ID104486F1WSYJOSENYZDJ.JPGRomania de fleste stemplet. 29 stk forskjellige.kr 1,00009.07.2022 18:28:00
O
Peru
B27062022ID104486F1BGLSVPHSOPVO.JPGPeru med skatte oblat, med overtrykk fra 1954 kr 1,00009.07.2022 18:26:00
O
Fugl & Fisk
B27062022ID104486F1VTFQPQXNDVLZ.JPGLivet i havet i stemplet - ustemplet. 10 stk forskj.kr 1,00009.07.2022 18:24:00
O
Øvrig Tyskland
B27062022ID104486F1HVTQQMSFRQTQ.JPGKonvolutt fra Tyskland med særstempel i 1960kr 1,00009.07.2022 18:22:00
O
England stemplet
B27062022ID104486F1MBLOWYVFWLHP.JPGEngland i stemplet. 44 stk forskjellige merker.kr 1,00009.07.2022 18:20:00
O
B27062022ID104486F1SROCVHWUPOWP.JPGNorge Tegnet konv. og luksus stemplet merker i 2005kr 1,00109.07.2022 18:18:00
O
Belgia stemplet
B27062022ID104486F1KENWCPVHIXHF.JPGBelgia i stemplet. 65 stk forskjellige merker.kr 1,00009.07.2022 18:16:00
O
Nord-Amerika - FDC og brev
B27062022ID104486F1GUEKHRSMZCJJ.JPGUSA FDC fra 1948 med Michel 568kr 1,00009.07.2022 18:14:00
O
Afrika - Stemplet
B27062022ID104486F1EEXRUFWPZEXG.JPGTanzania i stemplet - ustemplet. 22 stk forskjellige.kr 1,00009.07.2022 18:12:00
O
Andre Samlerkort
B27062022ID104486F1BBPUIGDXWAQC.JPGFilmstjernekort - Star A Bilder- Nr.113 Med Lee J Cobb kr 1,00009.07.2022 18:10:00
O
Dyr
B27062022ID104486F1SJQJECRBCSNH.JPGDyre motiver med miniark og 9 stk løse merker kr 1,00009.07.2022 18:08:00
O
Åland FDC og brev
B27062022ID104486F1JRYSHWNUBCSZ.JPGÅland brev med Afa nr. 1 og 2 stemplet 1985kr 1,00009.07.2022 18:06:00
O
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B27062022ID104486F1CTSGJYIFKIDO.JPGNorge bedre stemplet. 8 stk forskjellige merker.kr 1,00009.07.2022 18:04:00
O
Norge FDC 2000-2009
B27062022ID104486F1LHMAUEBDMQLR.JPG Norge FDC fra 2008 Personlig frimerke Sk 1699.kr 1,00009.07.2022 18:02:00
O
Resten av verden - Blandet
B27062022ID104486F1SPAZGVFXEHMP.JPGVerden de fleste stemplet. 48 stk forskjellige merker.kr 1,00009.07.2022 18:00:00
O
Norge FDC 2000-2009
B22062022ID104486F1EMVJPFUGWTXO.JPGTegn. sign. konv. FDC Sk 1504 luks. stemp. Haldenkr 28,00302.07.2022 18:59:00
O
Norge: Brev og posthistorie
B22062022ID104486F1SRMPMYGNDZOV.JPGPostens kort, Adresse forandring i ubruktkr 1,00002.07.2022 18:58:00
O
Danmark stemplet
B22062022ID104486F1QWDXQDUYQWQL.JPGDanmark i stemplet. 34 stk forskjellige merker.kr 1,00002.07.2022 18:56:00
O
Polen
B22062022ID104486F1PYVWJGPXPLJX.JPGSpesial konvolutt fra OL 1988 Polen kr 1,00002.07.2022 18:54:00
O
Øvrig Tyskland
B22062022ID104486F1MUBYBCLNISJP.JPGTyskland diverse i stemplet. 30 stk forskjellige merkerkr 1,00002.07.2022 18:52:00
O
Tyskland
B22062022ID104486F1JGIKBOVUYNYL.JPGBerlin Charlottenburg slott stemplet i 1988kr 1,00002.07.2022 18:50:00
O
Afrika - Stemplet
B22062022ID104486F1RTSOJWRTXYNE.JPGRwanda i stemplet - ustemplet. 30 stk forskjellige.kr 1,00002.07.2022 18:48:00
O
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B22062022ID104486F1TIMXMYNJXUOR.JPGKonvolutt stemplet Oslo i 1946 med innhold. Se bilde 2kr 1,00102.07.2022 18:46:00
O
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B22062022ID104486F1JGNEJNDLSEHZ.JPGNorge i variert stempling. 30 stk forskjellige.kr 1,00002.07.2022 18:44:00
O
Øvrige motiver
B22062022ID104486F1ORVGFUROFHBG.JPGHarry Potter motiv på postkort. Trykt i England.kr 1,00002.07.2022 18:42:00
O
Polen
B22062022ID104486F1VWKHYYULXEOJ.JPGPolen i stemplet. 44 stk forskjellige merker.kr 1,00102.07.2022 18:40:00
O
Telemark Brev & Hjemstedsfilateli
B22062022ID104486F1BSGOUNZDAJJR.JPGNorge flott tegn konvolutt stemplet - Fyresdal i 1998kr 1,00002.07.2022 18:38:00
O
Dyr
B22062022ID104486F1YFHDYFKOQSSI.JPGDyr motiver i stemplet. 12 stk forskjellige merker.kr 1,00002.07.2022 18:36:00
O
Argentina
B22062022ID104486F1HCHIXYOAMLRE.JPGAvisomslag fra Argentina i 1923 kr 1,00002.07.2022 18:34:00
O
Nederland stemplet
B22062022ID104486F1AOUYJHLNLGDY.JPGNederland i stemplet. 59 stk forskjellige merker.kr 1,00002.07.2022 18:32:00
O
Litauen
B22062022ID104486F1UECSLGYTGJLC.JPGLitauen 1 års uavhengighet med Afa 468 i 1991kr 1,00002.07.2022 18:30:00
O
Afrika - Stemplet
B22062022ID104486F1WVFCEOQBSUGK.JPGUganda komplett blomster serie. 15 stk forskjellige.kr 1,00002.07.2022 18:28:00
O
B22062022ID104486F1AFVWMHFBMILN.JPGSpesial konvolutt med spesial stempel - HFK 60 årkr 1,00002.07.2022 18:26:00
O
Afrika - Stemplet
B22062022ID104486F1YEPLEIBRCTIH.JPGGahna i stemplet - ustemplet. 21 stk forskjellige.kr 1,00002.07.2022 18:24:00

Forrige   1  2    Neste