103 020
66 921
163 834
528 284

kategorier:

Røde Kors
B14082022ID105068F1ECASVQBWVOOP.PNGRØDE KORS 1964 FRÅ GUATAMALA.kr 8,00021.08.2022 21:35:00
Krigspost & Feltpost
B14082022ID105068F1YJKVLWYXDINA.PNGRIEGSGEFANGENSENDUNG TIL MOSKAUER HILFSKOMIEE 1917.kr 8,00121.08.2022 21:33:00
Sverige FDC og brev
B14082022ID105068F1PHECKDANGHQQ.PNGSVERIGE, 8 ULIKE FRIMERKETS DAG 8.10.88.kr 8,00021.08.2022 21:31:00
Nobelprisvinnere
B14082022ID105068F1WLQPUYMDMOVB.PNGCHURCHILL TO MINIARK.kr 8,00021.08.2022 21:29:00
Danmark postfrisk & ustemplet
B14082022ID105068F1JUEMUYHLKDEA.PNGDANSK FLORA I MAPPE.kr 8,00021.08.2022 21:28:00
Sverige FDC og brev
B14082022ID105068F1IUGVYTIDWGMD.PNGSVERIGE FDC , TECKEN I SKYN 6 FRIMERKER.kr 8,00021.08.2022 21:26:00
Romfart
B14082022ID105068F1VLFNHUXWXCTW.PNGROMFART I 3D FRÅ BUTHAN.kr 8,00021.08.2022 21:24:00
Tog, Bil & båt
B14082022ID105068F1LEDPTFCMZCIL.PNGMOTORSYKLER. ISLE OF MAN.kr 8,00021.08.2022 21:43:00
Romfart
B14082022ID105068F1UBTQPVTRORIX.PNGMANN IN SPACE THE FUTURE. ISLE OF MAN.kr 8,00021.08.2022 21:41:00
Isle of Man: Postfrisk/ubrukt
B14082022ID105068F1ZBWSVNRCSJYC.PNGTHE MUTINY ON THE BOUNTY. ISLE OF MAN.kr 8,00021.08.2022 21:16:00
Isle of Man: Postfrisk/ubrukt
B14082022ID105068F1RECSGGSHFOHC.PNGTHE BOUNTY. THE HEYWOOD FAMILY CREST. ISLE OF MAN.kr 8,00021.08.2022 21:15:00
Isle of Man: Postfrisk/ubrukt
B14082022ID105068F1LHPSROWPYFTS.PNGTHE BOUNTY. THE CHRISTIAN FAMILY CREST. ISLE OF MANkr 8,00021.08.2022 21:12:00
Isle of Man: Stemplet
B14082022ID105068F1XGKHHHKYDGJU.PNGTO ROYALISTISKE MINIARK ISLE OF MANkr 8,00021.08.2022 21:10:00
Nobelprisvinnere
B14082022ID105068F1FKXKSJRJEYGX.PNGMØTE MELLOM BUSH OG GORBACHEV PÅ MALTA 1989.kr 8,00021.08.2022 21:04:00
Maxikort
B12082022ID105068F1ESLKCGJPOLVF.PNGSVART STORK FRÅ GIBRALTAR.kr 8,00021.08.2022 20:48:00
Maxikort
B12082022ID105068F1EYUCOCWVMBCF.PNGBARBARY PARTRIDGE FRÅ GIBRALTAR.kr 8,00021.08.2022 20:46:00
Maxikort
B12082022ID105068F1FNCMVXISIGJO.PNGTOPPSKARV FRÅ GIBRALTAR.kr 8,00021.08.2022 20:45:00
Maxikort
B12082022ID105068F1HBJBRORQOFIF.PNGEGYPTISK GRIBB FRÅ GIBRALTAR.kr 8,00021.08.2022 20:43:00
Maxikort
B12082022ID105068F1TXWCBIBPQFMF.PNGGRÅSEL FRÅ GUERNSEY.kr 8,00021.08.2022 20:42:00
Maxikort
B12082022ID105068F1ROSEVWSTSKRH.PNGDELFIN FRÅ GUERNSEYkr 8,00021.08.2022 20:41:00
Maxikort
B12082022ID105068F1IVCIPUGLYZFB.PNGBRUGDE FRÅ GUERNSEYkr 8,00021.08.2022 20:39:00
Maxikort
B12082022ID105068F1HNGJYCHMBTNC.PNGNISE FRÅ GUERNSEY-kr 8,00021.08.2022 20:37:00
Gibraltar: Brev/FDC
B12082022ID105068F1RQDGTLUXQHDT.PNGEGYPTISK GRIBB. FDC FRÅ GIBRALTAR.kr 8,00021.08.2022 21:34:00
Gibraltar: Brev/FDC
B12082022ID105068F1EBKUSPCTYPEP.PNGTOPPSKARV. FDC FRÅ GIBRALTAR.kr 8,00021.08.2022 21:31:00
Gibraltar: Brev/FDC
B12082022ID105068F1VGBDYERGVIHM.PNGBarbary Partridge , FDC FRÅ GIBRALTAR.kr 8,00021.08.2022 21:33:00
Gibraltar: Brev/FDC
B12082022ID105068F1NENCHWNTDVLV.PNGSVART STORK. FDC FRÅ GIBRALTAR.kr 8,00021.08.2022 21:27:00
Guernsey: Brev/FDC
B11082022ID105068F1UKPNTSYLGCBG.PNGDELFIN. FDC FRÅ GUERNSEY.kr 8,00021.08.2022 21:16:00
Guernsey: Brev/FDC
B11082022ID105068F1LHQFCWNXLUCM.PNGGRÅSEL. FDC FRÅ GUERNSEYkr 8,00021.08.2022 21:14:00
Guernsey: Brev/FDC
B11082022ID105068F1ACQGFSBADTZE.PNGNISE. FDC FRÅ GUERNSEY.kr 8,00021.08.2022 21:12:00
Guernsey: Brev/FDC
B11082022ID105068F1WYJUFVQMWAST.PNGBRUGDE. FDC FRÅ GUERNSEY.kr 8,00021.08.2022 21:05:00
San Marino: Brev/FDC
B10082022ID105068F1NCWSFPYSPJBT.PNGTRE FLOTTE FDC FRÅ SAN MARINO.kr 8,00021.08.2022 20:51:00
Nord-Amerika - FDC og brev
B10082022ID105068F1JTIVERXDOFML.PNGCANADA. SEKS FDC.kr 8,00021.08.2022 20:49:00
Øvrige utenlandske stedskort
B10082022ID105068F1YSCPTDSFRPXE.PNGVATIKANSTATEN, TO POSTKORT MED FRIMERKER.kr 8,00021.08.2022 21:45:00
Tyskland
B09082022ID105068F1SKFSCBEKSLPN.PNGSIEDLUNG COCHEM-COND.kr 8,00021.08.2022 21:06:00
Danmark
B09082022ID105068F1TXPOMICJLKFI.PNGSKODSBERG BADEANSTALT.-kr 8,00021.08.2022 21:03:00
Øvrige utenlandske stedskort
B09082022ID105068F1PWOKYTATTWOV.PNGLUZERN. SVEITS.kr 8,00021.08.2022 21:01:00
Tyskland
B09082022ID105068F1RGLOTNJDNHKG.PNGKOBLENZ AN RHEIN UND MOSEL.kr 8,00021.08.2022 20:58:00
Nakenhet & erotikk
B09082022ID105068F1QOFLSWXPRVHS.PNGTYSK DAME TIL SVERIGE 1903.kr 8,00021.08.2022 20:56:00
England
B09082022ID105068F1OHLGVWIVMBHH.PNGTOWN HALL. LEEDS.kr 8,00021.08.2022 20:54:00
Idrett
B09082022ID105068F1NIKFLVINQYXQ.PNGLANDSLAGET I LANGRENN GRUPPE 1.kr 8,00021.08.2022 21:25:00
USA
B09082022ID105068F1HMPRSTJREKTR.PNGST. MARYS HOSPITAL ROCHESTER, N.Y.kr 8,00021.08.2022 21:23:00
Tyskland
B09082022ID105068F1PBMKLUQZXDTQ.PNGNORDSEEBAD WENNINGSTEDT A SYLT.kr 8,00021.08.2022 21:21:00
Julekort
B09082022ID105068F1ROUVFLUBYEAQ.PNGELDRE UBRUKT JULEKORT.kr 8,00021.08.2022 21:15:00
Øvrige utenlandske stedskort
B08082022ID105068F1GXHPDDNJMGVY.PNGKINA.. BEIJING-WATCHING TOWER IN SNOW.kr 8,00021.08.2022 21:11:00
Diverse postkort
B08082022ID105068F1DSMCKBTBKKMO.PNGHØST I RONDANE.kr 8,00021.08.2022 21:09:00
Blomster
B08082022ID105068F1KPWVKDZSETKU.PNGTO ELDRE BLOMSTERKORT.kr 8,00021.08.2022 21:08:00
Tyskland
B08082022ID105068F1CJFAKRRPUGBM.PNGTITISEE, SCHWARTZWALD.kr 8,00021.08.2022 21:06:00
Sverige Sør
B08082022ID105068F1LYIEOKVDJHUR.PNGLEKSANDS KYRKA.kr 8,00021.08.2022 21:05:00
USA
B08082022ID105068F1CAIPXGNLCBRL.PNGTHE PONCE DE LEON, ST.AUGOSTINE, FLA.kr 8,00021.08.2022 21:03:00
USA
B08082022ID105068F1BJQODKXTSHIO.PNGST. CATHERINES ACADEMY, RACINE, WIS.kr 8,00021.08.2022 21:01:00

Forrige   1  2  3  4  5    Neste