103 818
66 750
163 163
526 017

kategorier:

Norge FDC 1990-1999
B30012016ID105502F1LYJVWFFOFGLC.JPGkomplett 1996 Kjøp nåkr 20,00023.08.2022 13:35:22
Norge FDC Samlinger & lotter
B01062022ID105502F1RABDBPEIEMEV.jpgFDC Dublett lot ca 500 stk1970-90 årene FastPris350 Kjøp nåkr 350,00023.08.2022 13:35:22
Norge FDC 1980-1989
B12052022ID105502F1NUTYTCAX.jpgFDC Vignett nr 2 grad 6 1983 julemerker Hefte kr2kr 50,00022.08.2022 18:20:54
Norge FDC 1980-1989
B12052022ID105502F1SVNAOPQPYEBK.jpgFDC Vignett nr 2 grad 6 1983 julemerker Heftekr 50,00022.08.2022 18:20:54
Norge FDC 1980-1989
B12052022ID105502F1OLLZOXQQBLLM.jpgFDC Vignett nr 9 grad 4 1982 fugler signert nippo reekr 20,00022.08.2022 18:20:54
Norge FDC 1990-1999
B12052022ID105502F1GWOAZFIBIEUW.jpgFDC Vig 5 grad4 1992 Hedvig sign.kr 50,00022.08.2022 18:20:53
Norge FDC Samlinger & lotter
B19052020ID105502F1AOSEUYMLPUMX.jpgLot FDC Komplett 1988 Kjøp nåkr 20,00022.08.2022 18:20:53
Norge FDC 1990-1999
B14052022ID105502F1CBCWJZDFCCKW.jpgFDC Vig nr5 grad 3. 1994 Tromsø 200årkr 50,00022.08.2022 18:20:53
Norge FDC 1990-1999
B14052022ID105502F1XNUXIUQTGBIY.jpgFDC Vig nr7 grad 6 1995 Tromsø Frigjøringsjub.kr 65,00022.08.2022 18:20:53
Norge FDC 1990-1999
B31052022ID105502F1NKBWQJNLDOZA.jpgFDC vignett Uregistrert Brænne 1997 19/9 Stavanger FKkr 70,00122.08.2022 18:20:53
Norge FDC 1990-1999
B30012016ID105502F1NBFVISLYWMYC.JPGkomplett 1993 Kjøp nåkr 20,00022.08.2022 18:20:53
Norge FDC Samlinger & lotter
B19052020ID105502F1VQVSIRKHBMIV.jpgLot FDC Komplett 1982 Kjøp nåkr 20,00022.08.2022 18:20:53
Norge FDC Samlinger & lotter
B19052020ID105502F1MXFZJDNPHOUG.jpgLot FDC Komplett 1986 Kjøp nåkr 20,00022.08.2022 18:20:53
Norge FDC Samlinger & lotter
B19052020ID105502F1CCYGHIEDJFCV.jpgLot FDC Komplett 1985 Kjøp nåkr 20,00022.08.2022 18:05:25
Norge FDC Samlinger & lotter
B12062022ID105502F1EESWOAIVPHHS.jpgLot FDC 19 stk årgang 2006 Kjøp nåkr 50,00022.08.2022 18:05:25
Norge FDC Samlinger & lotter
B12062022ID105502F1YMLQOZIBOUBW.jpgLot FDC 17 stk årgang 2001 Kjøp nåkr 40,00022.08.2022 18:05:25
Norge FDC Samlinger & lotter
B12062022ID105502F1TNAVFMNJTNMM.jpgLot FDC 13 stk årgang 2000 Kjøp nåkr 35,00022.08.2022 18:05:24
Norge FDC Samlinger & lotter
B12062022ID105502F1SUYSKICQDDZD.jpgLot FDC 20 stk årgang 2007 Kjøp nåkr 50,00022.08.2022 18:05:24
Norge FDC Samlinger & lotter
B12062022ID105502F1IBEITQLJPQJI.jpgLot FDC 20 stk årgang 2005 Kjøp nåkr 50,00022.08.2022 18:05:24
Norge FDC Samlinger & lotter
B12062022ID105502F1QVDGUEDSBSYS.jpgLot FDC 16 stk årgang 2004 Kjøp nåkr 45,00022.08.2022 18:05:24
Norge FDC Samlinger & lotter
B12062022ID105502F1VSHLGTPLKCTB.jpgLot FDC 17 stk årgang 2009 Kjøp nåkr 80,00022.08.2022 18:05:23
Norge FDC Samlinger & lotter
B12062022ID105502F1MRSHGEDMHIGS.jpgLot FDC 13 stk årgang 2017 Kjøp nåkr 110,00022.08.2022 18:05:23
Norge FDC Samlinger & lotter
B12062022ID105502F1OUGDRIPNDFMK.jpgLot FDC 13 stk årgang 2016 Kjøp nåkr 90,00022.08.2022 18:05:23
Oslo
B14072022ID105502F1SSNYPTHFOCWX.jpgMed ‘Turist’ i Christianiafjorden ca 1910kr 50,00022.08.2022 18:05:22
Frankrike
B03062022ID105502F1UHHIUOVQZROL.jpgLot 50 stk Frankrike ca 1900-30 ubruktekr 30,00026.08.2022 11:50:17
Frankrike
B03062022ID105502F1PSICVGFNUFLT.jpgLot 16 stk Frankrike 1900-30 brukte, også til Norgekr 25,00026.08.2022 11:50:17
Frankrike
B03062022ID105502F1MRWIICSOPTNW.jpgLot 13 stk Frankrike 1910-20 ubruktekr 15,00026.08.2022 21:20:19