104 994
65 009
158 628
510 337

Tikita kategorier:

Øvrige utenlandske kunstnerkort
B07082022ID108343F3YHQFLYTNITED.jpgArias & Vernet, Storformat, ubrukt, Barn på Julemarked kr 10,00021.08.2022 20:12:00
B07082022ID108343F1PGEMYFJPMFHP.jpgTarja Ilola foldekort, UNICEF, jente og bjørn i snøværkr 10,00021.08.2022 20:12:00
B23052022ID108343F1HCFMJPOYQZAD.jpgBIE , mye folk utenfor kirke, stpl Hønefoss? -1918kr 10,00016.08.2022 23:24:00
B22062022ID108343F1ZGXBSONOOBLA.jpgLucie Lundberg, Mittet 134/530, Stpl -88kr 15,00017.08.2022 19:56:00
B12052022ID108343F1IMLSWJJGVLMF.jpgNisse i jerngryte dras av gjess, sign. HCP, sendt -58,kr 15,00016.08.2022 23:05:59
B07072022ID108343F1SJMMBKOZNLGT.jpgMads Stage Oppi nr 7624 Nisse & Ekorn deler nøtter, -83kr 10,00012.08.2022 21:05:24
B07072022ID108343F2IVHETGCIXCEO.jpgMads Stage Oppi nr 7624 2 små nisser stpl Kolbotn -85kr 10,00012.08.2022 20:20:20
B07072022ID108343F1PUSVQUYXIFNY.jpgMads Stage Oppi nr 7684 Nisse&Ekorn stpl Kolbotn -85kr 10,00012.08.2022 20:20:20
B11052022ID108343F1JCERMCOOBEMT.jpgRolf Lidberg, sign -76, brukt julen-90kr 10,00113.08.2022 20:07:36
B04072022ID108343F1QVFQLTXPSQHM.jpgStina Broome, nisser kikker i vindu, Kortforlaget -97kr 15,00022.08.2022 23:03:29
B12062022ID108343F1TIFGVXKGNBPD.jpgjulekort, nisse og dame m/grøt, norsk arb 529, stpl- 41kr 15,00112.08.2022 20:50:32
B11052022ID108343F1BLJMXHLODQRC.jpgLennart Helje, Rev& Nisse ser på stjerneskudd, -80kr 10,00012.08.2022 19:20:19
B11052022ID108343F1KKXGMFSPGLWY.jpgLennart Helje, signert -79, dobbeltkort, 20x13cm, bruktkr 10,00016.08.2022 23:05:59
B13052022ID108343F1QTSIYPFLITFW.jpgErik Forsman, kanefart på vei til kirken, stpl -95kr 10,00014.08.2022 23:21:38