133 180
71 783
20 450
56 616

Pro-shop

Roya
Frimerker og andre samleobjekter

B
Berlin stemplet
B13112021ID109463F1JZUWVCFWIRSO.JPGAFA : 329. Berlinere fra det 19.århundre.(1969) par. kr 10,000
B
Berlin stemplet
B13112021ID109463F1FBFAKQVDFZWB.JPGAFA : 329. Berlinere fra det 19.århundre.(1969)kr 2,000
Berlin stemplet
B28102021ID109463F1ELCDQHXRDOFU.JPGAFA : 59. Tyske Bygningsverker. (1949) Kjøp nåkr 50,00027.01.2022 15:50:25
B
Berlin stemplet
B26102021ID109463F1TOUPMYIJPOVB.JPGAFA : 57. Tyske bygningsverker. (1949)kr 6,000
B
Berlin stemplet
B04062021ID109463F1SNKOKWTLWDCN.JPGAFA : 481,482,484,485. Stemplet. (1975)kr 15,000
B
Berlin stemplet
B17042021ID109463F1ANXGLMMOOVLT.JPGFransk Zone - Rheinland - Pfalz. (1947)kr 1,500
Berlin stemplet
B20022021ID109463F1CVGNZQMDQTNE.JPGZoner og Lokalutgaver. (1945-46)kr 30,00029.01.2022 22:50:53
B
Berlin stemplet
B04112020ID109463F1WFYUTPXRYLHK.JPGAFA : 3 Berlins bjørn og gjenoppbygging. 1945.kr 2,500