103 794
66 751
163 159
525 945

Pro-shop

Roya
Frimerker og andre samleobjekter

B
Deutsches Reich postfrisk & ustemplet
B04082022ID109463F1LXNHBKLNNTLN.JPGAFA : 845. " Arbeidstjeneste" (1943)**. 4 - Blokk. kr 16,000
B
B04082022ID109463F1JOMXOOBLLUPY.JPGAFA : 848. " Arbeidstjeneste" (1943)**. 4 - Blokk.kr 24,000
B
B04082022ID109463F1NPUHJIBQONOC.JPGAFA : 847. " Arbeidstjeneste". (1943)**. 4 - Blokk.kr 16,000
B
B03082022ID109463F1CGBFRMMQHEGE.JPGAFA : 801. " Mozart Minneutgave" (1942). 4 - Blokk.kr 15,000
B
B03082022ID109463F1MCKJHDXDLRPI.JPGAFA : 897. " Tysk Gullsmedkunst". (1944)**kr 3,000
B
B03082022ID109463F1VVOUIXWDVKVL.JPGAFA : 889/90. " Landskyting i Innsbruck" (1944)**kr 5,000
B
B01082022ID109463F1JJPNRKRDTQTO.JPGAFA : 849/50. " Dikteren Peter Rosegger" (1943)**kr 8,000
B
B01082022ID109463F1GNBVVKGSWOKV.JPGAFA : 889. " Landskyting i Innsbruck" (1944)**kr 8,000
B
B31072022ID109463F1JXMKOJIPWWQM.JPGAFA : 889/90. " Landskyting i Innsbruck" (1944)**kr 5,000
M
B31072022ID109463F1WSBTEIXKQXLD.JPGAFA : 886. " Postvesenets Velgjørenhetsmerker" (1944)**kr 3,0004 stk
M
B31072022ID109463F1NJDMIYMFAKZK.JPGAFA : 887. Postvesenets Velgjørenhetsmerker " (1944)**kr 3,0006 stk
M
B30072022ID109463F1UIVLXVHTQUZC.JPGAFA : 885. "Postvesenets Velgjørenhetsmerker" (1944)**kr 3,0004 stk
M
B30072022ID109463F1SFJSUZDFGEKC.JPGAFA : 888. " Postvesenets Velgjørenhetsmerker" (1944)**kr 4,0004 stk
M
B30072022ID109463F1DHLKVOFKFNRH.JPGAFA : 883 " Postvesenets Velgjørenhetsmerker" (1944)**kr 3,0007 stk
M
B30072022ID109463F1HUOYQUTBIHDT.JPGFeltpost. AFA : 1. " Luftpostmerker". (1942)**kr 3,5006 stk
M
B30072022ID109463F1WECPWNJULMPC.JPGAFA : 849. " Dikteren Peter Rosegger" (1943)**kr 4,0003 stk
B
B30072022ID109463F1KRJHDVINPDMB.JPGAFA : 855/56. " Tysk Gullsmedkunst". (1943)**kr 6,000
B
B30072022ID109463F1QMGPLGGKXEHB.JPGAFA : 855/56. " Tysk Gullsmedkunst" (1943)**kr 6,000
B
B30072022ID109463F1YIUZDPWGBBDA.JPGAFA : 897/98. " Tysk Gullsmedkunst" (1944)**kr 6,000
M
B30072022ID109463F1EAMRDKQCANMP.JPGAFA : 862. " Luftpost i 25 år". (1944)**kr 3,0004 stk
B
B30072022ID109463F1AQHGNEVGLWOX.JPGAFA : 892. " Arbeidstjeneste" (1944)**. 4 - Blokk. kr 8,000
M
B30072022ID109463F1MDDQFHCVUDQC.JPGAFA : 869. " Heltemindedag". (1944)**kr 6,0002 stk
B
B30072022ID109463F1CSACQPBGQOKK.JPGAFA : 869. " Heltemindedag". (1944)**. 4 - Blokk.kr 24,000
M
B30072022ID109463F1SWIXAVIJKWTP.JPGAFA : 873. " Heltemindedag" (1944)**kr 3,0002 stk
M
B30072022ID109463F1SSIJHBMPPPPB.JPGAFA : 894. " Brune bånd". (1944)**kr 6,0005 stk
B
B30072022ID109463F1HLCITUXHNSSL.JPGAFA : 889/90. " Landskyting i Innsbruck" (1944)**kr 5,000
M
B30072022ID109463F1HSDHOFEEEEJO.JPGAFA : 885. " Postvesenets Velgjørenhetsmerker" (1944)**kr 3,0006 stk
B
B30072022ID109463F1DXOWCVTTCCQP.JPGAFA : 849/50. " Dikteren Peter Rosegger" (1943)**kr 8,000
M
B30072022ID109463F1XBPOSXKCGBEU.JPGAFA : 861. " Luftpost i 25 år". (1944)**kr 3,0002 stk
B
B30072022ID109463F1RWRSARESRXBP.JPGAFA : 893 x 2. " Arbeidstjeneste" (1944)**kr 5,000
M
B30072022ID109463F1MSNCZLRRIEPX.JPGAFA : 892. " Arbeidstjeneste". (1944)**kr 2,0007 stk
M
B30072022ID109463F1XCLDNSFEXNFJ.JPGAFA : 878. " Heltemindedag" (1944)**kr 7,0002 stk
M
B30072022ID109463F1NXVHFTHMFYFF.JPGAFA : 880. " Heltemindedag". (1944)**kr 15,0002 stk
M
B30072022ID109463F1EDYVNOFKGLXO.JPGAFA : 903. " Folkestormen" (1945)**kr 6,0003 stk
M
B30072022ID109463F1TQKIQMNICEWK.JPGAFA : 864. " Velgjørenhetsmerker. Mor og barn. (1944)**kr 2,0003 stk
M
B30072022ID109463F1XWNQUOUTPWBD.JPGAFA : 866. " Velgjørenhetsmerker. Mor og barn. (1944)**kr 2,0003 stk
M
B30072022ID109463F1VEUMDACEUFEL.JPGAFA : 867. "" Velgjørenhetsmerker. Mor og barn (1944)**kr 2,0003 stk
B
B30072022ID109463F1LBTPSNRVDBGH.JPGAFA : 881. " Heltemindedag". (1944)**. 4 - Blokk. kr 60,000
M
B30072022ID109463F1IMMJVWLFGEMX.JPGAFA : 881. " Heltemindedag". (1944)**kr 15,0002 stk
M
B30072022ID109463F1JTHFRJDXWRMC.JPGAFA : 872. " Heltemindedag" (1944)**kr 3,0006 stk
M
B30072022ID109463F1WEFDSRSHEWXN.JPGAFA : 889. " Landskyting i Innsbruck." (1944)**kr 2,00016 stk
B
B29072022ID109463F1YCBRRXRNBIGP.JPGAFA : 884. " Postvesenets Velgjørenhetsmerker"(1944)**kr 12,000
B
B29072022ID109463F1MOLZNHEHGHTY.JPGAFA : 870. " Heltemindedag" (1944)**. 6 - Blokk. kr 36,000
B
B29072022ID109463F1GPKXIEQSOPVQ.JPGAFA : 877. " Heltemindedag" (1944)**. 6 - Blokk. kr 30,000
B
B29072022ID109463F1WEKVQPYPCMWK.JPGAFA : 886. " Postvesenets Velgjørenhetsmerker" (1944)**kr 12,000
B
B29072022ID109463F1WWDZHRWMRXXC.JPGAFA : 878. " Heltemindedag" (1944) **. 4 - Blokk kr 28,000
B
B29072022ID109463F1JIBRVXIQXFJF.JPGAFA : 871. " Heltemindedag" (1944)**. 6 - Blokk. kr 18,000
B
B27072022ID109463F1MIUXQFOPTOOR.JPGHitlers fødselsdag. (1943)**kr 50,000
B
B27072022ID109463F1KGCWMNXPSSRN.JPGAFA : 888. " Postvesenets Velgjørenhetsmerker" (1944)**kr 12,000
B
B27072022ID109463F1NHTMSSRNNUFP.JPGAFA : 887. " Postvesenets Velgjørenhetsmerker" (1944)**kr 12,000

Forrige   1  2  3  4  5  6    Neste