102 052
57 280
135 945
437 248

kategorier:

Etter 1999 Nk 1382 -
Luxstemplet (1248) brev 14.09.21, se bilde.kr 10,00008.07.2022 18:35:26
Island stemplet
B17062022ID61327F1DXOWCVTTCCQP.JPGIsland stemplet (1247) AFA er lik 74 det KR. Se bildekr 4,00008.07.2022 18:35:26
Færøyene: FDC og brev
B17062022ID61327F1AIFPWTYDFHGC.JPGFærøyenes (1246) 3 FDC + 3 andre brev.kr 5,00008.07.2022 18:35:26
Færøyene: FDC og brev
B17062022ID61327F1NGCBGJCDFGMV.JPGFærøyenes 2 brev (1245) første flyvning + skipspostkr 2,00008.07.2022 18:35:26
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
B17062022ID61327F1TOWKDCZHWUEC.JPGFærøyenes postfriske (1244) fire komplette Serier.kr 4,00008.07.2022 18:21:00
Danmark stemplet
B17062022ID61327F1BGLYTCBVYYFF.JPGDanmark FDC (1243) 15.6.89, se bilde. kr 1,00008.07.2022 18:20:59
Danmark stemplet
B17062022ID61327F1CNMEZUTCFPEP.JPGDanmark stemplet (1242) 29.10.43 AK-stemplet.kr 2,00008.07.2022 18:20:59
Danmark stemplet
B17062022ID61327F1SQQWBZBUMKVH.JPGDanmark stemplet (1241) AFA 999-1002-plakatkunst kr 4,00008.07.2022 18:20:58
Sverige stemplet
B17062022ID61327F1BBMFRKWAKXIR.JPGSverige Stemplet (1240) facit ex. verdi = 300 kr.kr 12,00008.07.2022 17:50:25
Sverige stemplet
B17062022ID61327F1SNKOKWTLWDCN.JPGSverige Stemplet (1239). fasit 160 type I (2 stk) kr 6,00008.07.2022 17:50:25
Sverige stemplet
B17062022ID61327F1IWBMDFYGNIFZ.JPGSverige Stemplet (1238) facit 141, se bilde. Verdi=165kr 10,00008.07.2022 17:50:25
Sverige stemplet
B17062022ID61327F1JIAPNQZEMXRO.JPGSverige Stemplet (1237) diverse merker, se bildet.kr 4,00008.07.2022 17:50:25
Sverige FDC og brev
B17062022ID61327F1BZWNLCYFNOPI.JPGSverige FDC (1236) svenske kunstnere i Paris.kr 3,00008.07.2022 17:50:24
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1WQNUSQDGUJJU.JPGNorge brev (1232) 2 luksusstemplede brev. kr 8,00008.07.2022 17:35:23
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1IENEROXGWYDV.JPGNorge brev (1229). Halden fil 1971, se bildekr 3,00008.07.2022 17:35:23
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1LYMBQDYEWPDG.JPGFem postbrev (1228) . 2 FDC, 3 ustemplet. kr 10,00008.07.2022 17:35:23
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1TVFXYIXOXVCT.JPGNorge stemplet (1226) 48 x par, gammelt og nyere. kr 6,00008.07.2022 17:05:37
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1DSVBMWTIWJLG.JPGNorge stemplet (1225) 48 par, se bilde. kr 6,00008.07.2022 17:05:36
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1EXJHIRKFSFAJ.JPGNorge stemplet (1224) 36 x par, se bilde. kr 5,00008.07.2022 17:05:36
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1LVEFPRBNUSZS.JPGNorge stemplet (1223) off. Sak. Og div, se bilde.kr 4,00008.07.2022 17:05:36
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1XUVGIGFKHIHJ.JPGNorge stemplet (1222) 36 par, se bilde.kr 5,00008.07.2022 17:05:36
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1CUKXEVRBYHNP.JPGNorge stemplet (1218) 36 x 3-stripe, se bilde.kr 6,00008.07.2022 16:35:23
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1YAKAJVCWSFWF.JPGNorge stemplet (1216) 48 x par, eldre og nyere. kr 8,00008.07.2022 16:35:23
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1IBWXXPQRTSKK.JPGNorge stemplet (1214)Pent stemplet se bilde. kr 3,00008.07.2022 16:35:22
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1VUTXWRFJKQEH.JPGNorge stemplet (1213) Pent stemplet se bilde. kr 3,00008.07.2022 16:20:20
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1MQEWJXKYBKVM.JPGNorge stemplet (1212) Pent stemplet se bilde. kr 2,00008.07.2022 16:20:20
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1XGNLYKLRKTJX.JPGNorge stemplet (1211) Pent stemplet se bilde. kr 3,00008.07.2022 16:20:20
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1FPNYVMTSHLMD.JPGNorge stemplet (1210) Pent stemplet se bilde. kr 3,00008.07.2022 16:20:19
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1VIUBVUXXPMIZ.JPGNorge stemplet (1209) Pent stemplet se bilde. kr 3,00008.07.2022 16:20:19
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1JBSXGSCYHIKW.JPGNorge stemplet (1208) Pent stemplet se bilde. kr 3,00008.07.2022 16:20:19
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1QOAPPEUOEOZF.JPGFire kort utgitt av Postmuseet. (1207) se bilde for merkr 5,00008.07.2022 16:05:19
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1EITAICYLGBDZ.JPGNorge tjeneste postkort (1206) med betalt svar.kr 2,00008.07.2022 16:05:19
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1VIUYNNQLFFQI.JPGNorge ** (1205) mappe frimerkets dag, 1984. Se bilde.kr 5,00008.07.2022 16:05:19
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1VMTNEOTJPREW.JPGNorge brev (1204) Norwex. stemplet og signert. Se bildekr 4,00008.07.2022 16:05:19
Grønland
B17062022ID61327F1VBFWFAMUICCS.JPGGrønland 2 XFDC (1203) blomster III. AFA= 224-25. kr 6,00008.07.2022 15:35:40
Grønland
B17062022ID61327F1MUBDECPKNQAG.JPGGrønnland, FCD og maxikort (1202) AFA v= 250DKRkr 6,00008.07.2022 15:35:40
Finland FDC og brev
B17062022ID61327F1YPRACPDQJNMP.JPGFinnland. (1201) 6 FDC. 4-4bl + 2 enkle. kr 8,00008.07.2022 15:35:39
Norge FDC 1990-1999
B17062022ID61327F1AHIXQXESRTWV.JPGNorge 3 x FDC (1200) BL8, miniark og BL 23. SKV: 250krkr 10,00008.07.2022 15:35:38
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B13062022ID61327F1HURGPLKJPICO.JPGNorge (1185) 36 par. Flere bra stempler. kr 10,00003.07.2022 16:50:31
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B13062022ID61327F1HCICBGNSNVZN.JPGNorge (1184)) 36 par. Flere bra stempler. kr 10,00003.07.2022 16:50:31
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B13062022ID61327F1TENCCYBAYMBN.JPGNorge (1183) 36 par. Flere bra stempler. kr 10,00003.07.2022 16:50:31
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B31052022ID61327F1DGPVYASNDHYS.JPGNorge stemplet (1167) de fleste « blåmerker», se bilde.kr 7,00005.07.2022 17:35:39
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B31052022ID61327F1EXBCLWBORKBB.JPGNorge stemplet (1166) sriper + par. «Blåmerker»kr 6,00005.07.2022 17:35:38
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B31052022ID61327F1WGRBSNUGTQZE.JPGNorge stemplet (1165) 20 x heftepar. Se bilde. kr 5,00005.07.2022 17:35:38
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B31052022ID61327F1POOIOFIGEIGT.JPGNorge stemplet (1160) div. Posthorn, se bilde.kr 2,00005.07.2022 17:35:38
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B31052022ID61327F1CULRIDQTYRVY.JPGNorge stemplet (1159) diverse løve merker, se bilde.kr 3,00005.07.2022 17:35:38
Sverige postfrisk & ustemplet
B31052022ID61327F1RCPNAPPSUFFD.JPGSverige ** (1156) portoverdi = 79 serkr 20,00005.07.2022 17:20:42
Sverige stemplet
B31052022ID61327F1TVEAQGCCITLT.JPGSverige stemplet (1155) diverse par, se bilde. kr 3,00005.07.2022 17:20:42
Sverige stemplet
B31052022ID61327F1NKGOUOXJIMYW.JPGSverige stemplet (1154) diverse merker. Se bilde.kr 3,00005.07.2022 17:20:41
Sverige stemplet
B31052022ID61327F1DKPMXIEWXBDX.JPGSverige stemplet (1153) privatpost +annet. Se bilde.kr 3,00005.07.2022 17:20:41

Forrige   1  2  3    Neste