126 899
86 014
105 302
336 275

Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B15052022ID61724F1GGPSMCUKTFUS.JPGH7-kort stp HAUKETO 21 10 46 ( NK 348)
NY!
kr 45,00029.05.2022 20:38:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B15052022ID61724F1EKHLBTHGRKFG.JPGH7-kort stp OSLO GRUNERLØKKA 15 10 46 ( NK 348)
NY!
kr 45,00029.05.2022 20:31:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B10032022ID105068F1ETBJQCBXRFGW.JPGNORWEX 80, OSLO 01.09.78.
NY!
kr 1,00022.05.2022 20:23:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B15052022ID61724F1QENCYSNLJMON.JPGPrefilbrev stp CHRISTIANIA 10 5 1849
NY!
kr 50,00029.05.2022 20:14:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B10032022ID105068F1WUNKHXOHUBFJ.JPGCEPT. FDC OSLO 30.4.1973.
NY!
kr 1,00022.05.2022 20:14:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B10032022ID105068F1SKBPGKRYPIHK.JPGFRIMERKETS DAG OSLO 9.10.1971.
NY!
kr 1,00022.05.2022 20:13:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B15052022ID61724F1IPRUDFEFVOXQ.JPGRekbrev stp OSLO MANGLERUD 20 1 87
NY!
kr 20,00029.05.2022 18:33:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B15052022ID106915F1VOKGICYHCHGG.JPGREK brev st. Oslo - Homansby 16.12.1944.
NY!
kr 20,00022.05.2022 18:05:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B27022022ID105068F1YXBATOGEGOCK.JPGBLIKKENSLAGERENES OG TAKTEKKERENES FAGFORENING, OSLO 10
NY!
kr 1,00122.05.2022 10:27:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B15052022ID103360F1CVJWRBYVSLNX.jpgBrev st. Oslo-Rikshospitalet 2.12.1957
NY!
kr 25,00025.05.2022 09:59:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B15052022ID103360F1SWMUCNMKYEBD.jpgRec-oppkrav st.Oslo Bko.6.8.1959, adr. til Skjåk
NY!
kr 30,00025.05.2022 09:27:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B15052022ID103360F1UCQYRRFIRJJW.jpgRec-brev st.Oslo-Elisenberg 6.2.1951 med Nk 376
NY!
kr 30,00025.05.2022 09:23:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID105844F1BLGFWWDJKVBH.JPGKRISTIANIA KØBENHAVN FREDERICIA 1903 HELSAK OMADRESSERT
NY!
kr 10,00025.05.2022 17:31:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1RNVUXORVLIAI.JPGSensurbrev fa Tyskland 21.3.41kr 5,00023.05.2022 14:00:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1VGJKRLPEBOWT.JPGRek.brev stemplet Oslo BKO 1957kr 5,00023.05.2022 14:00:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1YSFTBFTPEDOQ.JPGBrev stemplet Oslo Br. IX 1936kr 5,00123.05.2022 14:00:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1MMVAOUQXFWSY.JPGBrev fra Universitetet stemplet 1946kr 5,00023.05.2022 14:00:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1SETPQYZGEHJL.JPGLite brev stemplet Oslo 1965 TMS kr 5,00023.05.2022 14:00:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1GEYPGNHQFHBH.JPGBrev stemplet Oslo 1961 TMS kr 5,00023.05.2022 14:00:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1QGXDMFPHMIRI.JPGBrev stemplet Oslo 1957 TMS Speiderarbeidet i 50 årkr 5,00023.05.2022 14:00:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1INEBRTUCUDVY.JPGFølgebrev til Porsangermoen 1984kr 5,00023.05.2022 14:00:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1KBFYWKBXQIVB.JPGOppkravsfølgebrev til Løiten stemplet Kristiania 1915kr 5,00023.05.2022 14:00:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1EWIRIFIGIMAQ.JPGH 7-lotteriet stemplet Oslo 1946kr 5,00023.05.2022 14:00:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1XHDHJMGGXVKY.JPGOL-brev stemplet Oslo 5.2.94kr 5,00023.05.2022 14:00:00
O
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1GEBRPIZXCOJS.JPGBrev stemplet St. Olavs plass-Oslo. 1974kr 3,00223.05.2022 14:00:00
O
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1QAJHESQOLPCE.JPGBrev stemplet Hammersborg-Oslo. 1974kr 1,00123.05.2022 14:00:00
O
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1EYXJAXUZOGCI.JPGBrev stemplet Oslo sentrum-Frim. 1 1974kr 1,00123.05.2022 14:00:00
O
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1KERABBZQVUGJ.JPGBrev stemplet Oslo-St.Hanshaugen 1974kr 1,00123.05.2022 14:00:00
O
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1UNBSNOJUKQDN.JPGBrev stemplet Oslo-Homansbyen 1974kr 1,00123.05.2022 14:00:00
O
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1JOMUKUERVDHI.JPGBrev stemplet Oslo-Briskeby 1974kr 1,00123.05.2022 14:00:00
O
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1TJGVXFFCJNGV.JPGBrev "Ferie og Fritid" Stemplet Oslo-Grünerløkka 1973kr 1,00123.05.2022 14:00:00
O
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1RRWWUJAIMVMP.JPGBrev til Danmark stemplet Oslo 1963kr 1,00123.05.2022 14:00:00
O
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1TRFKCZQBIBPF.JPGBrev fra Håndballforbundet stemplet Oslo 1970kr 1,00023.05.2022 14:00:00
O
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1KJIMKLGOEQMO.JPGBrev stemplet Oslo 1948. TMSkr 1,00023.05.2022 14:00:00
O
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14052022ID102898F1KSBSNKFBNXNU.JPGBrev stemplet Oslo 1932. TMSkr 1,00023.05.2022 14:00:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B13052022ID103360F1XMYMTNLIOBHC.jpgBrev st.Oslo 29.9.1962; 'Postgiro' og TJMkr 25,00023.05.2022 09:49:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B13052022ID103360F1VESWPXODTWNB.jpgBrev st.Oslo 16.2.1945; "Norsk Front"kr 25,00023.05.2022 09:48:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B13052022ID103360F1VGXTFBMQIVQS.jpgBrev st.Oslo 16.2.1944; "Mot lysere tider"kr 25,00123.05.2022 09:46:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B13052022ID103360F1YCARBONPAYXX.jpgBrev st.Oslo 12.10.1948 "Forbudt m penger i vanl.brev"kr 30,00023.05.2022 09:43:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B13052022ID103360F1GLHYXZHFRQRI.jpgBrev st.Kristiania 17 III 1920; Landslånetkr 30,00123.05.2022 09:42:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B13052022ID103360F1QSEICVJXQEUW.jpgBrev st.Kristiania 20 XII 1913 "Norge 1914.Jub.utstillikr 30,00123.05.2022 09:40:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B13052022ID103360F1BRSEXIGPULYK.jpgBrev st. Oslo 21.10.1948; 'forbudt m penger i vanl.brevkr 25,00023.05.2022 09:37:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B13052022ID103360F1QPXTNGJLQNRM.jpgBrev st. Oslo 16.3.1955; 'Hold deg i form, Gym og turn'kr 25,00023.05.2022 09:35:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B12052022ID105844F1SRMOQNRGYOWV.JPGOSLO 4.12.72 T SWANLEY KENT I RETUR MYE STEMPLERkr 50,00025.05.2022 18:48:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B12052022ID105844F1HUYQYRMVFLBU.JPGKRISTIANIA MJ. 21 I 22 NK 122x2 TIL BILBAO SPANIAkr 25,00025.05.2022 18:43:00
O
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B12052022ID104937F1COCXAUOHWQXY.JPGNK T 87 "OSLO Br. 14-12-57 12 16", Oslokr 1,00119.05.2022 14:55:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B12052022ID103360F1KDRMHBNGLPGH.jpgBrev st.Oslo 12 XII 1945 "Postgiro sparer tid og pengerkr 25,00022.05.2022 11:22:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B12052022ID103360F1VFHCLXVQFRXR.jpgBrev st.Oslo 29.5.1967 "Husk sonetall på post til Oslo"kr 20,00022.05.2022 11:20:00
O
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B28042022ID104937F1MUCYRKPLJCRH.JPGH7-Lotteriet stemplet OSLO / BD. 28 10 46. 12kr 1,00019.05.2022 07:53:00
O
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B23042022ID104937F1JFRTPSNHGPXC.JPGH7-Lotteriet stemplet OSLO 17 X 46kr 1,00019.05.2022 07:51:00

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    +  Neste