104 270
66 386
162 631
524 525

kategorier:

Julekort
B14032021ID61327F1TPSQTVLOEKVJ.JPGJulekort (172). Aune kort lite format. Ubrukt.kr 1,00020.08.2022 23:18:43
Julekort
B14032021ID61327F1PGMSTHZKDFPW.JPGJulekort (174). AUNE kort 1/4 frankert 1975kr 1,00020.08.2022 23:18:43
Julekort
B14042021ID61327F1XHIFIQYOQPKM.JPGJulekort (274). Påskrevet ikke frankert. 2003 Pent.kr 1,00020.08.2022 23:21:35
Julekort
B10032021ID61327F1KJIMKLGOEQMO.JPGJulekort Polsk (148) Påskreet ikke frankert 1991.kr 1,00020.08.2022 23:21:35
Julekort
B11062021ID61327F1VOIREBLPVAWN.JPGJulekort (470) Sign. Claes Forssløf. SJ99-17. 2003.kr 1,00020.08.2022 23:18:43
Julekort
B14062021ID61327F1UVXOKOLJNFUM.JPGJulekort sig. Lars Carlsson (474) fra Sverige til Norg.kr 1,00020.08.2022 23:18:43
Julekort
B14062021ID61327F1REGVEQWQSMHG.JPGJulekort sig. Eva Dahllberg (475) St. Halden 19.12.02.kr 1,00024.08.2022 00:20:21
Julekort
B14062021ID61327F1MIWJCHXTPXNL.JPGJulekort sig. Lars Carlsson (478) st. Halden 18.12.00.kr 1,00020.08.2022 23:18:43
Julekort
B06122021ID61327F1NFGLMIZXXODH.JPGJulekort ubrukt (732) Off. OL-sponsorkort. Procordia.kr 2,00019.08.2022 23:21:36
Julekort
B03012022ID61327F1NNFQPWVBWZUJ.JPG2 Julekort (811). Brukte stemplet 85/86. Se bilder.kr 1,00020.08.2022 23:21:34
Julekort
B03012022ID61327F1CXWBEYGBIEPW.JPGJulekort (812). Brukt - stemplet 17.12.87. Se bilder.kr 1,00020.08.2022 23:21:34
Julekort
B03012022ID61327F1AGMIXVCOKCNH.JPG2 Julekort (814). Brukt - Halden 87/91. Se bilder.kr 1,00020.08.2022 23:21:34
Julekort
B03012022ID61327F1BHCQOYKSMXOG.JPGJulekort (815). Brukt - Halden 19.12.88. Se bilder.kr 1,00020.08.2022 23:19:43
Julekort
B03012022ID61327F1EYBSHVSUHOST.JPGJulekort (818). Brukt - Halden 11.12.89. Se bilder.kr 1,00020.08.2022 23:19:43
Julekort
B03012022ID61327F1FNFMNTWLUQJB.JPGJulekort (819). Brukt - Halden 19.12.87. Se bilder.kr 1,00020.08.2022 23:19:43
Julekort
B03012022ID61327F1LBTRKMVKMXOH.JPG2 Julekort (820). Brukt - Stemplet 83/91. Se bilder.kr 2,00020.08.2022 23:19:43
Julekort
B03012022ID61327F1PYCHPYGRKAYE.JPGJulekort (823). Brukt - Halden 13.12.88. Se bilder.kr 1,00020.08.2022 23:19:43
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B13082021ID61327F1TVAUMIIETJMY.JPGNorge stemplet (559) 3 x par, 4 x 4-stripe. Se bildekr 1,00019.08.2022 23:21:36
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B13082021ID61327F1PGEMWLRTCKQP.JPGNorge stemplet (560) 12 x par. Se bildekr 1,00020.08.2022 23:18:44
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B03072021ID61327F1MWLAEEZLCEDC.JPGNorge stemplet (523) Diverse storformat. Se bilde.kr 1,00020.08.2022 23:18:43
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B31052022ID61327F1CULRIDQTYRVY.JPGNorge stemplet (1159) diverse løve merker, se bilde.kr 3,00020.08.2022 23:19:42
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B31052022ID61327F1POOIOFIGEIGT.JPGNorge stemplet (1160) div. Posthorn, se bilde.kr 2,00020.08.2022 23:19:42
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B31052022ID61327F1WGRBSNUGTQZE.JPGNorge stemplet (1165) 20 x heftepar. Se bilde. kr 5,00020.08.2022 23:18:44
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B31052022ID61327F1DGPVYASNDHYS.JPGNorge stemplet (1167) de fleste « blåmerker», se bilde.kr 7,00020.08.2022 23:18:44
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B13062022ID61327F1HCICBGNSNVZN.JPGNorge (1184)) 36 par. Flere bra stempler.kr 6,00019.08.2022 10:20:18
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B13062022ID61327F1HURGPLKJPICO.JPGNorge (1185) 36 par. Flere bra stempler.kr 6,00019.08.2022 10:20:18
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1VMTNEOTJPREW.JPGNorge brev (1204) Norwex. stemplet og signert. Se bildekr 4,00020.08.2022 23:21:36
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1VIUYNNQLFFQI.JPGNorge ** (1205) mappe frimerkets dag, 1984. Se bilde.kr 5,00020.08.2022 23:21:36
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1VIUBVUXXPMIZ.JPGNorge stemplet (1209) Pent stemplet se bilde. kr 3,00020.08.2022 23:21:36
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1YAKAJVCWSFWF.JPGNorge stemplet (1216) 36 x 3-stripe, eldre og nyere.kr 8,00020.08.2022 23:21:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1CUKXEVRBYHNP.JPGNorge stemplet (1218) 36 x 3-stripe, se bilde.kr 6,00020.08.2022 23:21:36
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1EXJHIRKFSFAJ.JPGNorge stemplet (1224) 36 x par, se bilde. kr 5,00020.08.2022 23:21:36
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1TVFXYIXOXVCT.JPGNorge stemplet (1226) 48 x par, gammelt og nyere. kr 6,00020.08.2022 23:21:36
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1LYMBQDYEWPDG.JPGFem postbrev (1228) . 2 FDC, 3 ustemplet. kr 10,00020.08.2022 23:21:36
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17062022ID61327F1WQNUSQDGUJJU.JPGNorge brev (1232) 2 luksusstemplede brev. kr 8,00020.08.2022 23:21:36
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17072022ID61327F1NVJABWVTFJTG.JPGNorge stemplet (1301) 34 forskjellige par. Fine stemplekr 15,00021.08.2022 23:38:17
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17072022ID61327F1YGYMPCKRTUTC.JPGNorge stemplet (1302) 30 forskjellige par. Pent stemplekr 12,00021.08.2022 23:38:17
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17072022ID61327F1MLLDOSHXQJPD.JPGNorge stemplet (1303) 42 x vertikale par.kr 10,00021.08.2022 23:38:17
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17072022ID61327F1CGYLWVJZFKPC.JPGNorge stemplet (1305) off.sak. 11x 4-sriper + 22 par.kr 10,00021.08.2022 23:38:17
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17072022ID61327F1WDKHEXQVXPWI.JPGNorge stemplet (1306) 32 x par. Alle forskjellige.kr 10,00021.08.2022 23:38:18
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17072022ID61327F1LVDMJQJYKNZI.JPGNorge stemplet (1307) 35 forskjellige Off.sak.kr 8,00022.08.2022 00:05:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17072022ID61327F1PHZZKYDIIQZN.JPGNorge stemplet (1310) 45 x rundstemplede merker.kr 10,00022.08.2022 00:05:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17072022ID61327F1DFROTQVEFCQT.JPGNorge stemplet (1313) off.sak 42 enkeltmerker + 4 par.kr 6,00022.08.2022 00:21:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17072022ID61327F1BQUWSXJGWFPM.JPGNorge stemplet (1314) 19 forksjellige par. Pent stemplekr 5,00022.08.2022 00:21:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17072022ID61327F1QQOKXCRYJLSW.JPGNorge stemplet (1315) 38 forskjellige merker. Off.sakkr 8,00022.08.2022 00:21:23
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17072022ID61327F1LBBDHOQCIWNF.JPGNorge stemplet (1319) off.sak. 7x4- striper + enkelmerkkr 3,00022.08.2022 00:21:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17072022ID61327F1YWBIZJIUBFCR.JPGNorge stemplet (1320) 32x par. Pent understemplet.kr 6,00022.08.2022 00:21:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17072022ID61327F1KGJKNJPAEJYD.JPGNorge stemplet (1322) 12 x par. Se bildekr 2,00022.08.2022 00:21:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B14082022ID61327F1CYTJFURRLVPV.JPGNorge stemplet (1505) 18 par. Se bildet.kr 8,00121.08.2022 16:18:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B14082022ID61327F1BTHBQHEJVJBT.JPGNorge stemplet (1506) 18 x par heftemerker. Se bilde.kr 5,00021.08.2022 16:25:00

Forrige   1  2  3  4    Neste