102 246
56 607
135 219
434 322

B
Øvrige utenlandske kunstnerkort
B24022019ID107573F1KJKYVNPSAZLI.JPGBarn tenner lys. Maja Synnergren.kr 20,000
B
B24022019ID107573F1UDBBPHINPGUJ.JPG"Julkvitter", Kerstin Frykstrand.kr 20,000
B
B14082019ID107573F1CRMRVDBOULRE.JPGSvensk gratulasjonskort stmp Mårbacken 5.4.48kr 30,000
B
B04032020ID103360F1JBKODJDRFBMY.jpgJulekort Gunila S. (Mittet 5308 PMB) st. Skreia 1953kr 20,000
B
B04032020ID103360F1ESHNODRQRSFJ.jpgJulekort Stina Broomë (Mittet 5307 PMB) st. Oslo 1956kr 20,000
B
B08032020ID103360F1DLJMDHRBDLVC.jpgJulekort Lucie Lundberg (Mittet 6402) st. 1964kr 20,000
B
B10032020ID103360F1LNAVEQBUNJAV.jpgSvensk påskekort (nZo serie 317) st.Stavanger 1919kr 20,000
B
B10032020ID103360F1HVKPICDJEFUI.jpgDansk Patriotkort sign. H Jensenius-19?kr 25,000
B
B27032020ID103360F1ABTSEQDJFYYP.jpgSvensk påskekort (miniformat) Akr 20,000
B
B27032020ID103360F1EFJRBVVGNEAT.jpgSvensk påskekort (miniformat) Bkr 20,000
B
B27032020ID103360F1IBYNLRESVABU.jpgSvensk påskekort (miniformat) D signert MI ?kr 20,000
B
B27032020ID103360F1QKVBRXXZFHFM.jpgSvensk påskekort (miniformat) G sign. Ingeborg Kleinkr 20,000
B
B27032020ID103360F1OHGJVYXRINQT.jpgSvensk påskekort (miniformat) H sign. E Y ?kr 20,000
B
B06052020ID103360F1LKRYJMHTQUXI.jpgGratulasjonskort barnemotiv (LF 1178 e) st. 1993kr 20,000
B
B25102020ID109463F1GLFEJQIEVFAH.JPGMalt motivkr 12,000
B
B08012022ID109463F1TEDHNNTPBVDU.JPGThe voice of Conscience, - Konrad Klapheck. 1965.kr 15,000
B
B11022021ID107573F1LWCJQHBEEGAA.JPGMinikort 7x10,5cm fuglene spiser, Käthe Norborgkr 40,000
B12112021ID109463F1NSDJTIRTVUIW.JPGRichard Long - A Line in Australia,1977.kr 15,00001.07.2022 17:20:30
B12112021ID109463F1KBIGWVJDJEMV.JPGRichard Long. - A Line in Bolivia. 1982.kr 15,00001.07.2022 17:20:30
B07042022ID103360F1WHJTLQLHWVSF.jpgBarnemotiv; 'Ak du barn' (2214/2) udatert og usignertkr 20,00001.07.2022 17:21:05
B03032022ID103360F1VDTXZZPLOXVS.jpgJulekort Aina Stenberg (Svensk Speiderforbund) 1988 kr 20,00001.07.2022 17:50:30
B03032022ID103360F1TUOBDECRPTSC.jpgJulekort Stina Broomê (svensk utg) st. 1977kr 20,00001.07.2022 17:50:30
B03032022ID103360F1QMMLEGNKNVXG.jpgJulekort Sven Nordqvist (Pictura) st. 1982kr 20,00001.07.2022 17:50:30
B03032022ID103360F1LPRCQSEEBTSY.jpgJulekort Stina Broomê (svensk utg.) udatertkr 20,00001.07.2022 17:50:32
B03032022ID103360F1FDQMKGHDEFYP.jpgJulekort Stina Broomê (svensk utg.) datert 1988kr 20,00001.07.2022 17:50:32
B03032022ID103360F1WZLZIJGDNYBG.jpgDansk julekort sign.HCP ('serie 67') st. 1955kr 20,00001.07.2022 17:50:32
B20112020ID109463F1CUQPUWUEJAME.JPGFotballspillere. kr 20,00001.07.2022 19:20:39
B17042021ID103360F1KNLGUJDBGLPH.jpgJulekort Lisi Martin (Pictura) st. 1987kr 20,00001.07.2022 20:05:46
B17042021ID103360F1HFNSGAYWMPUW.jpgJulekort Lisi Martin (Pictura) st. Færvik 1996kr 20,00001.07.2022 20:05:46
B18122020ID103360F1BDWEKKKOIITN.jpgPåskekort miniformat (svensk, u.utgivardata) 8kr 20,00001.07.2022 20:05:58
B18122020ID103360F1CYQELXXBSNYR.jpgPåskekort miniformat (svensk, u.utgivardata) 9kr 20,00001.07.2022 20:05:58
B18122020ID103360F1AZBJNTDGCWXV.jpgPåskekort miniformat (svensk, u.utgivardata) 10kr 20,00001.07.2022 20:05:58
B12052022ID108343F1IMLSWJJGVLMF.jpgNisse i jerngryte dras av gjess, sign. HCP, sendt -58,kr 15,00001.07.2022 20:07:27
B18122020ID103360F1GHIFHRSHNZED.jpgPåskekort sign.GW (svensk, utan utgivardata)kr 20,00001.07.2022 20:23:50
B18122020ID103360F1OKUHIQSVECSD.jpgNyttårskort sign.Einar Jegerbrandt (Sago-konst)kr 20,00001.07.2022 20:23:50
B17062022ID61724F1QTXEDBBIHVEK.JPGA. Exner: Før Kaffetid ( Alex Vincent 198)kr 20,00001.07.2022 20:24:00
B28032021ID103360F1HDTYQWIURYTB.jpgJulekort Lisi Martin (Pictura) st. Gran 2001kr 20,00001.07.2022 21:05:28
B28032021ID103360F1LDPAWTWYYZXN.jpgJulekort Stina Broomê (Mittet G 51 E 1) st Seljord 1954kr 20,00001.07.2022 21:05:29
B12032021ID109463F1KCVRPNRXTNOC.JPGSt. Charles Paintings. 1979kr 5,00001.07.2022 22:20:32
B25052021ID109463F1SLGIEIXGOXHH.JPGHaslemere - A Cornfield. kr 10,00001.07.2022 22:36:58
B13032022ID103360F1XYECFERHNQCW.jpgNyttårskort Stina Broomê (Mittet N 2863) st. 1958kr 20,00001.07.2022 22:50:29
B24092021ID103360F1ZGVKEMZNMTUP.jpgDansk julekort (u.utgivarata)kr 20,00001.07.2022 23:50:36
B26072021ID103360F1YHVETENFWOLI.jpgJulekort (Oppi 7260/127) st. Moss 1956kr 20,00002.07.2022 00:08:46
B26072021ID103360F1JDCXTGEUJENS.jpgJulekort (JHK serie nr. 2498) st. Oslo 1955kr 20,00002.07.2022 00:08:46
B26072021ID103360F1RQIXVWMYKLLQ.jpgJulekort Stina Broome (Mittet serie N 2680)kr 20,00002.07.2022 00:08:46
B26072021ID103360F1LQNSGGUPNWTM.jpgL.Kowalski: Taska, jenteportrettkr 20,00002.07.2022 00:08:46
B20112020ID109463F1UBUKTDSKPCRI.JPGBenny Berg - Nilssen : Ungene våre. kr 25,00002.07.2022 01:07:10
B14052021ID109463F1FWBJTLVBWVSJ.JPGJean Baptiste Monnoyer. (1636 - 1699)kr 5,00002.07.2022 01:20:28
B20082021ID109463F1BMZNIPSDKWTS.JPG"Wertach" Bronsefigur av Augustus brun en zu Augsburg. kr 5,00002.07.2022 02:13:59
B18112020ID103360F1DXPPJQEFXBIY.jpgKyrkdräkt Järna socken, Dalarna (Granbergs, Sth.)kr 20,00002.07.2022 05:05:51

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    +  Neste