133 303
70 994
19 603
54 155

kategorier:

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

1855 - 1908 Nk 1 - 95
B09012022ID102904F1RIXBVVNZWGEV.JPGSPECULUS: NK 54 PLATE V - UBRUKT HENGSLET, HK kr 750 kr 502,001106.02.2022 12:26:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B20012022ID102904F1YPRBZVLUXSUP.JPGSPECULUS: NK 6 type 4 =FREDRIKSHALD 1866= HK kr 1900 kr 208,001220.02.2022 12:16:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B20012022ID102904F1NLSCHYCOMNBD.JPGSPECULUS: NK 1 - PENT RISTSTEMPLET, HK kr 1300kr 201,00720.02.2022 12:26:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B01012022ID102904F1BFUEHGNLBDLE.JPGSPECULUS: NK 28 vmstill 7 - PENT STEMPLET, HK kr 1000 kr 165,001830.01.2022 12:22:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B01012022ID102904F1ZYMZAFFUUOFW.JPGSPECULUS: NK 259 LEGION - PENT STEMPLET, HK kr 775 kr 160,001530.01.2022 12:26:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B14012022ID102904F1YCEDGTTOIMXJ.JPGSPECULUS: NK 1483/84 NORDIA -SERIE LUX =SØGNE 30-12 02= kr 82,001613.02.2022 12:28:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B09012022ID102904F1HGYNNKMNGLWT.JPGSPECULUS: NK 1837/40 MUNCH - LUX STEMPLET SERIE kr 47,001006.02.2022 12:33:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B02012022ID102904F1KLRLNWIBLLGS.JPGSPECULUS: NK 1387/90 NYDELIG LUX STEMPLET SERIE  kr 42,001330.01.2022 12:17:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B15012022ID102904F1FLUVXZATWIPN.JPGSPECULUS: NK 184 - NYDELIG LUX =TINGVOLL 8-11 1934= kr 30,001013.02.2022 12:25:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B14012022ID102904F1IBEFPWNPAXAR.JPGSPECULUS: NK 1542/45 SERIE - NYDELIG LUX =FARSUND 2004= kr 26,001013.02.2022 12:28:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B09012022ID102904F1YRLUHHGUTTFD.JPGSPECULUS: NK 477 - VAKKERT =OSLO Br 4-5 1960=kr 22,00506.02.2022 12:36:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B20012022ID102904F1HOCYUWCNSGNQ.JPGSPECULUS: NK 616 - LUKSUS =ULEFOSS 23-7 1971=kr 21,00620.02.2022 12:42:00
Aust-Agder prakt & lux
B01012022ID102904F1VVMBRVFFOENK.JPGSPECULUS: NK 242 =LIA JERNBANESTASJON 1944=(Grimstad)kr 15,00230.01.2022 12:40:00

1855 - 1908 Nk 1 - 95
B09012022ID102904F1VIODHICRVJBU.JPGNK 25 PLATE Ix, vmstill 3 -FLOTT =REINE 1880=(Nordland)kr 87,00506.02.2022 12:15:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B01012022ID102904F1WLVTFFKQGHUV.JPGNK 234 - LUKSUS =OSLO 27-10 1940=kr 56,00930.01.2022 12:05:00
Hedmark prakt & lux
B06012022ID102904F1QBADOULDYREF.JPGNK 511 - MINIATYRSTEMPEL =HAMAR 6-11 1963=(Gr7/NP!)kr 50,00106.02.2022 12:18:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17012022ID102904F1ZEHOMNBTLVSH.JPGMINIARK UNION 2005 - SIGNERT AV KUNSTNEREN, POSTFRISKkr 50,00113.02.2022 12:18:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17012022ID102904F1EMWSUTOUTQXR.JPGNK 1467 BLOKK - SIGNERT AV KUNSTNEREN, POSTFRISKkr 50,00113.02.2022 12:18:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B08012022ID102904F1NLVLYJOHPFBX.JPGNK 650 - VAKKERT =HOKKÅSEN 22-8 1970=kr 47,00330.01.2022 12:43:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B04012022ID102904F1ISXJQBLVKKKB.JPGNK 401 - PRAKT =INNHAVET 21-6 1954=kr 43,00330.01.2022 12:45:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B22012022ID102904F1EQSMVXHWVRDJ.JPGNK 54 PLATE IV, vmstill 3 - PENT LETTSTEMPLETkr 39,00230.01.2022 12:35:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B22012022ID102904F1RCSSQYXPSYNG.JPGNK 54 IIa type 1, vmstill 1 - PENT LETTSTEMPLETkr 39,00330.01.2022 12:16:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B23012022ID102904F1ETIWFCZDWBNT.JPGNK 54 IIa type 4, vmstill 2 - PENT LETTSTEMPLET
NY!
kr 38,00430.01.2022 12:26:00
Telemark prakt & lux
B02012022ID102904F1AXIDOVGRHQFB.JPGNK 363 VAKKERT =HEGGLANDSGREND 20-12 1947=(Fyresdal)kr 37,00230.01.2022 12:21:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B22012022ID102904F1IZJNBJWEOUZD.JPGNK 8 PLATE IIa, type 5 - PENT LETTSTEMPLET, HK kr 110kr 36,00330.01.2022 12:34:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B22012022ID102904F1LXQIPTPNFPCA.JPGNK 54 IIe type 2, vmstill 5 - PENT LETTSTEMPLETkr 35,00330.01.2022 12:04:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B04012022ID102904F1CQLDQIUAEKRL.JPGNK 367 - VAKKERT =VÅGSTRANDA 16-7 1947=(Rauma/MR)kr 34,00230.01.2022 12:17:00
Sogn og Fjordane prakt & lux
B07012022ID102904F1TSYOJYJCSJYA.JPGNK 299 - VAKKERT =SVORTEVIK 1941= (Flora/Sogn)kr 34,00206.02.2022 12:20:00
Buskerud prakt & lux
B06012022ID102904F1SOKEWODGCACP.JPGNK 530 VAKKERT =HAUGFOSS 6-2 1963=(Modum/nedl 1970)kr 30,00106.02.2022 12:32:00
Sør-Trøndelag prakt & lux
B07012022ID102904F1JTCZLQQDYNVG.JPGNK 294 - LUX PAR =NORDBUAN 13-9 1942=(Frøya/SørTrønd)kr 30,00106.02.2022 12:48:00
Vest-Agder prakt & lux
B08012022ID102904F1JKMZVHHQCGLE.JPGNK 576 - VAKKERT PAR=LEIRKILEN 21-6 1966=(Marnardal/VA)kr 30,00106.02.2022 12:47:00
Vest-Agder prakt & lux
B08012022ID102904F1NZROTTZXCUGM.JPGNK 575 - STRIPE =LAUVDAL I SETESDAL 28-9 1965=kr 30,00106.02.2022 12:59:00
Varianter
B02012022ID102904F1QNIUOTVCPDPM.JPGNK 374 PLATE I vo2 - VARIANT =KORT BUE PÅ 5-TALL=kr 30,00130.01.2022 12:39:00
Nord-Trøndelag prakt & lux
B11122021ID102904F1HPABZAMWWIWY.JPGNK 492 - FLOTT =UTVORDA 18-7 1961= (Flatanger/NT)kr 30,00106.02.2022 13:05:18
Vestfold prakt & lux
B11122021ID102904F1XUGBWRMUFYGC.JPGNK 493 - VAKKERT =TORØD 15-3 1961= (Nøtterøy/Vestfold)kr 30,00106.02.2022 13:05:18
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B14012022ID102904F1MUCUNQSSTKIP.JPGNK 981 - VAKKERT =KRISTIANSAND 28-10 1985=kr 26,00330.01.2022 12:49:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B23012022ID102904F1HWHWJXPZHWVG.JPGNK 51 IIc type 4, vmstill 2 - VAKKERT STEMPLET
NY!
kr 24,00330.01.2022 12:10:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17012022ID102904F1LNCKKLGJEKAO.JPGNK 1381 - NYDELIG LUX =AVERØY 16-2 2000=
NY!
kr 20,00130.01.2022 12:57:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B08012022ID102904F1GOVNLXWFJRKJ.JPGNK 655 - VAKKERT PAR =SANDEFJORD 20-10 1970=kr 20,00106.02.2022 12:50:00
Hedmark prakt & lux
B08012022ID102904F1XMDORYPRCXGF.JPGNK 582 - FLOTT STRIPE =GAUPEN 10-12 1966=(Ringsaker)kr 20,00106.02.2022 13:04:00
Sogn og Fjordane prakt & lux
B02012022ID102904F1XNSRWYSQEUIV.JPGNK 367 - FLOTT =ØVRE ÅRDAL 31-1 1946=kr 20,00130.01.2022 13:00:00
Akershus prakt & lux
B02012022ID102904F1AXMGKNREKTNF.JPGNK 381 - VAKKERT =STRØMMEN 31-10 1949=kr 20,00130.01.2022 13:10:00
Hordaland prakt & lux
B02012022ID102904F1VUSAOQJXTNMG.JPGNK 364 - PENT =MÆLANDSVÅGEN 26-2 1948=(Bømlo/HO)kr 20,00130.01.2022 13:12:00
Buskerud prakt & lux
B02012022ID102904F1MGMNOAHXIGLG.JPGNK 246 - VAKKERT PAR =SAGFOSS 15-5 1948=(Buskerud)kr 20,00130.01.2022 13:11:00
Møre og Romsdal prakt & lux
B02012022ID102904F1IWUXQYSWSHOC.JPGNK 245 - FLOTT PAR =STORLANDET 29-9 1949=(Gjemnes/MR)kr 20,00130.01.2022 13:10:00
Hedmark prakt & lux
B06012022ID102904F1CWFJHHEHKLOV.JPGNK 508 - VAKKERT =ELVERUM 20-4 1965=kr 14,00206.02.2022 12:58:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B14012022ID102904F1OGOCYUTYYCOZ.JPGNK 978 - PENT =FETSUND 2-3 1988=kr 14,00230.01.2022 12:47:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B22012022ID102904F1PHGWBGSLNNYR.JPGNK 27 type 2, vmstill 6 - PENT STEMPLETkr 14,00230.01.2022 12:32:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B22012022ID102904F1VKDGXTTOHQLT.JPGNK 42 PLATE IbX vmstill 1 - PENT STEMPLETkr 11,00230.01.2022 12:38:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B22012022ID102904F1HRNGHKIIRMQW.JPGNK 31, type 2, vmstill 1 - PENT STEMPLETkr 10,00130.01.2022 12:29:00

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9    Neste