134 143
70 756
14 077
39 525

kategorier:

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B02012022ID102904F1KLRLNWIBLLGS.JPGSPECULUS: NK 1387/90 NYDELIG LUX STEMPLET SERIE  kr 32,001130.01.2022 12:17:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B14012022ID102904F1YCEDGTTOIMXJ.JPGSPECULUS: NK 1483/84 NORDIA -SERIE LUX =SØGNE 30-12 02= kr 51,001113.02.2022 12:28:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B14012022ID102904F1IBEFPWNPAXAR.JPGSPECULUS: NK 1542/45 SERIE - NYDELIG LUX =FARSUND 2004=kr 15,00613.02.2022 12:28:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B09012022ID102904F1HGYNNKMNGLWT.JPGSPECULUS: NK 1837/40 MUNCH - LUX STEMPLET SERIEkr 45,00906.02.2022 12:33:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B15012022ID102904F1FLUVXZATWIPN.JPGSPECULUS: NK 184 - NYDELIG LUX =TINGVOLL 8-11 1934=kr 21,00713.02.2022 12:25:00
Aust-Agder prakt & lux
B01012022ID102904F1VVMBRVFFOENK.JPGSPECULUS: NK 242 =LIA JERNBANESTASJON 1944=(Grimstad)kr 10,00130.01.2022 12:40:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B01012022ID102904F1ZYMZAFFUUOFW.JPGSPECULUS: NK 259 LEGION - PENT STEMPLET, HK kr 775 kr 160,001530.01.2022 12:26:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B01012022ID102904F1BFUEHGNLBDLE.JPGSPECULUS: NK 28 vmstill 7 - PENT STEMPLET, HK kr 1000 kr 91,001330.01.2022 12:22:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B09012022ID102904F1YRLUHHGUTTFD.JPGSPECULUS: NK 477 - VAKKERT =OSLO Br 4-5 1960=kr 20,00406.02.2022 12:36:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B09012022ID102904F1RIXBVVNZWGEV.JPGSPECULUS: NK 54 PLATE V - UBRUKT HENGSLET, HK kr 750kr 402,00806.02.2022 12:26:00

1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17102021ID102904F1PCHIWBISJVLU.JPGFLYKTNING 1960 - RUNDSTEMPLET SERIE, HK kr 170kr 25,00023.01.2022 12:35:24
Massevare, samlinger & lotter
B22082021ID102904F1MNOPRSVHJYTB.JPGIVAR AASEN 1963 - 5 RUNDSTEMPLEDE SERIER, HK kr 90kr 10,00023.01.2022 14:50:25
Etter 1999 Nk 1382 -
B17012022ID102904F1ZEHOMNBTLVSH.JPGMINIARK UNION 2005 - SIGNERT AV KUNSTNEREN, POSTFRISK
NY!
kr 50,00013.02.2022 12:18:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B11112021ID102904F1SAMRWOXCSNWX.JPGNK 104 vmstill 2 - UBRUKT HENGSLET, HK kr 325kr 60,00023.01.2022 13:20:28
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B14102021ID102904F1RVBXNVQITCIP.JPGNK 104 vmstill 3 - UBRUKT HENGSLET, HK kr 325kr 40,00023.01.2022 12:35:23
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B11112021ID102904F1GGJFXBWFOJMU.JPGNK 1084/85 - PENT STEMPLET FIREBLOKKkr 5,00023.01.2022 14:35:31
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B11112021ID102904F1ZULWEJWITBRP.JPGNK 1088 LUKSUS =HØNEFOSS 16-8 1990=kr 10,00023.01.2022 14:05:27
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B15012022ID102904F1RBSUYHGBDGFX.JPGNK 110/13 HAAKON - PEN RUNDSTEMPLET SERIE, HK Kr 82kr 10,00023.01.2022 12:54:00
Massevare, samlinger & lotter
B17102021ID102904F1RGPTMQKVUVKK.JPGNK 1103/04 - 10 RUNDSTEMPLEDE SERIER, HK Kr 100kr 10,00023.01.2022 13:05:43
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B09122021ID102904F1SLZQNIVEEEIS.JPGNK 1117 - LUKSUS =KRISTIANSAND 10-7 1991=kr 10,00023.01.2022 14:05:34
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B27112021ID102904F1MOOJHKJXTTLS.JPGNK 1118 - FLOTT =KRISTIANSAND 5-8 1991=kr 10,00023.01.2022 14:05:27
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B15012022ID102904F1NLXGPLHFVLJY.JPGNK 114/16 GRUNNLOV - RUNDSTEMPLET SERIE, HK kr 98kr 10,00023.01.2022 12:54:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B27112021ID102904F1UVXICZRWIUEF.JPGNK 1148 - LUX =RÅDE 13-8 1992=kr 10,00023.01.2022 14:05:27
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B12112021ID102904F1RHEBRXYVRVLR.JPGNK 1148 - PENT STEMPLET FIREBLOKKkr 5,00023.01.2022 14:50:19
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B04012022ID102904F1MPGMZUQWNMDW.JPGNK 116 vmstill 1 - PRIMA POSTFRISK, HK kr 335kr 40,00023.01.2022 12:50:21
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B28122021ID102904F1FOWJJXSIETTS.JPGNK 1177 - VAKKERT =LUNDSIDEN KRISTIANSAND=kr 10,00023.01.2022 12:50:18
Varianter
B15012022ID102904F1MISIZJISHMGH.JPGNK 118 v2 - VARIANT =FARGEFLEKK PÅ R=kr 40,00013.02.2022 12:50:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B12112021ID102904F1VISPHYWWJIRG.JPGNK 1189 LUKSUS =SKULESTADMO 9-11 1994=kr 10,00023.01.2022 14:35:27
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B27122021ID102904F1COEPYYCQTYWB.JPGNK 12 - LETTSTEMPLET, HK Kr 175kr 30,00123.01.2022 13:05:37
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B11112021ID102904F1OFUWTPTUYNWF.JPGNK 121 vmstill 1 - UBRUKT HENGSLETkr 5,00023.01.2022 14:35:31
Massevare, samlinger & lotter
B12112021ID102904F1QSBWMGPBYGMD.JPGNK 1221/22 APOTEK - 10 RUNDSTEMPLEDE SERIERkr 10,00023.01.2022 14:50:20
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B27112021ID102904F1SFJSUZDFGEKC.JPGNK 1251 - FLOTT =RAKKESTAD 24-2 1997=kr 10,00023.01.2022 14:05:27
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B14102021ID102904F1YPUJVSIHVZDK.JPGNK 128 vmstill 3 - UBRUKT HENGSLET, HK Kr 180kr 10,00023.01.2022 13:05:38
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B02012022ID102904F1XIVKEPGCCJUC.JPGNK 1286 - NYDELIG LUKSUS =DRAMMEN 21-9 2001=kr 10,00023.01.2022 13:05:35
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B04012022ID102904F1LWYDBXSHGLRW.JPGNK 130 vmstill 4 - PENT RUNDSTEMPLETkr 5,00023.01.2022 13:05:38
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B15012022ID102904F1RJZNGEEHJVMO.JPGNK 130/36 POLMERKER - LETTSTEMPLET SERIE, HK kr 1050kr 60,00023.01.2022 12:42:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B11112021ID102904F1EZQVMWVTJLUK.JPGNK 130/36 POLMERKER - RUNDSTEMPLET SERIE, HK kr 1050kr 180,00023.01.2022 13:20:28
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B11122021ID102904F1FQQBHCFVONLP.JPGNK 130/36 POLMERKER - SERIE UBRUKT HENGSLET, HK kr 535kr 90,00023.01.2022 13:20:33
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B07112021ID102904F1EKJPJVHQDXVS.JPGNK 1303/05 TURIST - POSTFRISK PARSERIEkr 25,00023.01.2022 14:35:18
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17012022ID102904F1WKYKGDQWOJLX.JPGNK 1316y FOSFOR - PENT =VUKU 18-12 1997=
NY!
kr 10,00023.01.2022 12:48:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17012022ID102904F1EWOFULNPCNQN.JPGNK 1317y FOSFOR -- PENT RUNDSTEMPLET
NY!
kr 10,00023.01.2022 12:48:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B19122021ID102904F1CKBUEYFUVDKR.JPGNK 132 vmstill 1 - PRIMA POSTFRISK, HK kr 230kr 40,00030.01.2022 13:20:21
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B07012022ID102904F1HDXBOIMEFVSF.JPGNK 1323 - LUKSUS =VÅGSBYGD 30-12 2003=kr 10,00023.01.2022 12:50:33
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B07112021ID102904F1GXNENQBVWMUW.JPGNK 1329/30 BARNELEKER - POSTFRISK SERIEkr 5,00023.01.2022 14:35:18
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B03102021ID102904F1GRVGEYFYXDPO.JPGNK 133 vmstill 3 - PENT RUNDSTEMPLET, HK Kr 300kr 30,00023.01.2022 13:05:28
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B07012022ID102904F1OJVJSRSEZDBT.JPGNK 1331 Bh - LUKSUS =KRISTIANSAND 20-5 1998=kr 10,00023.01.2022 13:05:32
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B07012022ID102904F1LOXYHATHGQSD.JPGNK 1333Bv - LUKSUS =RYFOSS 7-5 1998=kr 10,00023.01.2022 12:50:32
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B04012022ID102904F1TKDKUTRZLTYK.JPGNK 1338 - VAKKERT =ÅFJORD 5-1 1999=kr 10,00023.01.2022 13:05:38
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B07012022ID102904F1QMMHCGJNIWGP.JPGNK 1339 - FLOTT =MØLNBUKT 1-10 1998=kr 10,00023.01.2022 13:20:35
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B07012022ID102904F1SWKKMXRNHGTJ.JPGNK 1346 - VAKKERT =HEIMDAL 30-12 1998=kr 10,00023.01.2022 12:50:33

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8    Neste