100 695
57 337
136 896
439 680

Øvrige utenlandske kunstnerkort
B20042019ID103360F1TIGDGSYOOXXE.jpgDansk julekort (A Vincents forlag) st. 1916kr 20,00010.07.2022 01:22:12
B02042019ID103360F1WNFSWGXFEQGR.jpgJulekort Nils Lindforss (Grako 23657-2) st.Kolbotn 1981kr 20,00010.07.2022 01:24:49
B02042019ID103360F1OUHMUCQFOIUN.jpgJulekort Lennart Hellje (Pictura) st. 2014kr 20,00010.07.2022 01:21:57
B01032019ID103360F1HUBEVVVJXVJG.jpgJulekort Aina Stenberg (for Svenska speiderforbundet)kr 20,00007.07.2022 02:35:32
B
B24022019ID107573F1UDBBPHINPGUJ.JPG"Julkvitter", Kerstin Frykstrand.kr 20,000
B
B24022019ID107573F1KJKYVNPSAZLI.JPGBarn tenner lys. Maja Synnergren.kr 20,000
B09022019ID103360F1NUUSVPHUIISY.jpgJulekort Rolf Lidberg (Aune nr.105) datert 1996kr 20,00009.07.2022 20:52:47
B07022019ID103360F1NINMVWMUIKGT.jpgJulekort Rolf Lidberg (Pergament) st. 1984kr 20,00009.07.2022 02:21:37
B17122018ID104610F1DZWGTJFJOTCR.JPGGAMMELT BREVKORT HERM KOCH : BLOMMANDE ROSORkr 20,00008.07.2022 10:18:46
B15122018ID103360F1NVFUVXCVRYUL.jpgGudvangen (Mittet no.184) st.Stavanger 1906kr 30,00009.07.2022 19:20:19
B30102018ID103360F1BWOMLEIKBIEE.jpgJulekort Stina Broomê (Mittet G 51 E 3)kr 20,00009.07.2022 19:35:42
B30102018ID103360F1SBGQGBXXTMXD.jpgJulekort Stina Broomê (Mittet G 51 E 1)kr 20,00009.07.2022 19:20:33
B30102018ID103360F1SZWMNTXJBXMQ.jpgJulekort Stina Broomê (Mittet 52 W A 4)kr 20,00009.07.2022 19:20:33
B29102018ID103360F1QHWVERVUGWAB.jpgVibe Vestergård: barnemotiv (Vanføreforeningen)kr 20,00010.07.2022 18:36:38
B28102018ID103360F1AUGUDFZDUJBL.jpgHans Tegner; Pigen m Svovelstikkene (HC Andersens Hus)kr 25,00004.07.2022 20:05:21
B28102018ID103360F1SHEEXLOLRJLI.jpgHans Tegner; Prinsessen på Ærten (HC Andersens Hus)kr 25,00004.07.2022 20:05:20
B28102018ID103360F1IQIVONKTDTZI.jpgHans Tegner; Klods Hans (utg. HC Andersens hus,Odense)kr 25,00012.07.2022 07:20:41
B16102018ID103360F1JXGTIKGVHEZP.jpgJulekort Lucie Lundberg (Mittet 6402) st. 1967kr 20,00010.07.2022 00:53:45
B15102018ID103360F1XITCUNBUKXMZ.jpgDansk juleplatte 1958 (Bing&Grøndahl) foldekortkr 20,00010.07.2022 18:05:32
B15102018ID103360F1FPSDFYYJPKTX.jpgDansk juleplatte 1954 (Bing&Grøndahl) foldekortkr 20,00010.07.2022 18:05:31
B15102018ID103360F1IUMJNTHICBUB.jpgDansk juleplatte 1930 (Bing&Grøndahl) foldekortkr 20,00010.07.2022 18:05:31
B25092018ID103360F1DHNYAPSDLUZA.jpgRolf Lidberg: Nissefar & sønn (Pictura) st. 1981kr 20,00004.07.2022 21:41:25
B23092018ID103360F1VWGCSGIQYAXO.jpgJulekort sign.Högfeldt (Mittet 139 031 J) st. 1955kr 25,00010.07.2022 18:06:29
B15092018ID103360F1EXDOVFRVDZJU.jpgJulekort Stina Broomê (Mittet G 51 G4) st. 1952kr 20,00006.07.2022 05:38:37
B10092018ID103360F1JXNGBXPUIOPN.jpg'Molboerne og Hullet' signert Lundgaardkr 25,00004.07.2022 21:24:44
B08092018ID103360F1MYGLGPLRNIEI.jpgSvensk julekort miniformat sign.GS?kr 20,00010.07.2022 18:06:16
B14082018ID103360F1FNCIRDLYSOBX.jpgJulekort Illa Winkelhorn (Oppi 7253/21)kr 20,00013.07.2022 08:50:36
B14082018ID103360F1GDMRUJWHVSQT.jpgJulekort Illa Winkelhorn (Oppi 7253/20)kr 20,00013.07.2022 08:50:36
B29072018ID103360F1VUTYSETQPCVH.jpgJulekort sign.Lindeberg (u.utgivardata) st. Oslo 1937kr 25,00011.07.2022 06:08:29
B29072018ID103360F1LKXORGCJQHFG.jpgFinsk julekort? (PK no.5206/10)st.Helsinki 1952,signertkr 20,00011.07.2022 06:08:29
B28072018ID103360F1GDDSQTEFYZBC.jpgJulekort Einar Forsslow (Eskilholm,Sth) datert 1918kr 20,00009.07.2022 19:35:44
B28072018ID103360F1VGCYWENJQKPV.jpgJulekort Lucie Lundberg (Mittet G 51 F1) st. 1951kr 20,00009.07.2022 19:35:44
B28072018ID103360F1LKQCYRSLPXOI.jpgJulekort Stina Broomê (Mittet G 51 E1) st. 1951kr 20,00009.07.2022 19:35:44
B28072018ID103360F1YVOSTGHECNAM.jpgTysk julekort, signert (Import) st. 1911kr 20,00009.07.2022 19:35:44
B26062018ID103360F1UDGXPFSRTSLW.jpgJulekort Stina Broomê (Mittet PMB 5507) datert 1956kr 20,00009.07.2022 19:35:30
B01062018ID103360F1YKXIACWZSDHG.jpgJulekort Signert U.L. (NK Import 8911) st. 1935kr 20,00009.07.2022 10:06:39
B17052018ID103360F1PDBIZFEAEMMY.jpgJulekort (HWB ser 3937) st. Oslo 1930kr 25,00009.07.2022 01:12:26
B19032018ID103360F1WGVNSFPMGQQP.jpgJulekort Gunila S (Mittet serie N 2855) st. 1948kr 20,00010.07.2022 00:53:38
B08032018ID103360F1UPHNNLVQAMOF.jpgGratulasjonskort Stina Broomë Mittet 131/006 - D)kr 20,00009.07.2022 01:13:06
B16022018ID103360F1GQYZNETRQMWH.jpgJulekort Gunila S (Mittet s N 2855) st. Oslo 1948kr 20,00006.07.2022 13:35:41
B14022018ID103360F1GFWQNKKWTDCP.jpgJulekort sign.Hasmats?? (Mittet s N 2858) st. 1948kr 20,00014.07.2022 01:06:54
B14022018ID103360F1HNMWNCGSGPUZ.jpgJulekort Stina Broomê (Kortforlaget 91026) st. 1999kr 20,00014.07.2022 00:05:31
B08022018ID103360F1QDRNCDBNHFWY.jpgJulekort I-L Søderstrøm -I-LS- (Mittet 5313) st. 1953kr 20,00009.07.2022 01:14:55
B08022018ID103360F1WBSROOWOJDMX.jpgJulekort Aina Stenberg (Grako 2983) st. Dokka 1985kr 20,00009.07.2022 01:14:55
B10122017ID103360F1ZHSYCBMLOAME.jpgIslandsk konfirmasjonskort (Helgi Arnason Rvik) Akr 20,00009.07.2022 01:10:20
B24112017ID103360F1KZSJQHZIRQTV.jpgNyttårskort Paul Lillo-Stenberg (Oppi 596/3) st. 1951kr 20,00008.07.2022 01:08:21
B22112017ID103360F1PLGGQBKIDVLP.jpgDansk? Julekort (S B 6121) st. Kristiania 1915kr 20,00014.07.2022 08:55:58
B22102017ID103360F1RUHOGQMHOPXE.jpgDansk? julekort (Stenders forlag) st. 1918kr 20,00010.07.2022 22:21:08
B22102017ID103360F1BFVUSOJQRQLO.jpgJulekort GUNILA S (Mittet 5307) st.Sarpsborg 1955kr 20,00010.07.2022 22:21:08
B18102017ID103360F1NGVKNOGEJSWH.jpgJulekort Stina Broomê (Mittet G 51 H 1) st. 1951kr 20,00009.07.2022 01:09:37

Forrige  -   10  11    Neste