103 058
66 920
163 837
528 300

Øvrige utenlandske kunstnerkort
B11092020ID103360F1SKJADMMQLGGI.jpgJulekort Lisi Martin (Pictura) st. 1995kr 20,00023.08.2022 00:21:37
B05092020ID103360F1MUBGMJXWYXRW.jpgEd Krause-Wichmann; Untergang des Amphion (1914)kr 30,00027.08.2022 01:21:20
B18082020ID103360F1GSVEXLPJXQPX.jpgNyttårskort Arnold Tilgmann (Norsk arbeide 504) kr 20,00029.08.2022 02:20:25
B11082020ID103360F1PBOYROVOODSK.jpgT. von Echenbrecher: Raftsund (Tuck Oilette 7068)kr 30,00022.08.2022 01:21:33
B11082020ID103360F1YNGMGNDJFVSB.jpgT. von Echenbrecher: Balestrand Esefjorden (Tuck)kr 30,00022.08.2022 01:21:32
B11082020ID103360F1IDQTXTHCKKTX.jpgT. von Echenbrecher: Nærødalen (Tuck Oilette 7068)kr 30,00022.08.2022 00:21:17
B05082020ID103360F1IWCINANONFNA.jpgIslandsk julekort !kr 25,00025.08.2022 17:20:27
B14062020ID103360F1CXYPWOEUFBPI.jpgJulekort st.Åberg? (for Landstormsrörelsen) st. 1937kr 20,00023.08.2022 19:36:06
B09062020ID103360F1MEZJEVTQCHAH.jpgAlfred Schmidt: Flugten til Amerika (Dansk utgave)kr 20,00028.08.2022 21:20:21
B04062020ID103360F1PNRWUKSCRTWV.jpgJulekort Illa Winkelhorn (Oppi 7353/21)kr 20,00023.08.2022 19:21:05
B30052020ID103360F1EESUSNTOLVPS.jpgZ Topelius: Bön i Nödtid (svensk utgave) st.1944kr 20,00029.08.2022 00:35:19
B26052020ID103360F1RGVPFQRVKMAP.jpgjulekort Renë Michaelis (dansk utgave) st. 1956kr 20,00025.08.2022 14:35:43
B26052020ID103360F1FYLGSTMFAOEF.jpgjulekort Renë Michaelis (dansk utgave) st. 1955kr 20,00025.08.2022 14:35:43
B26052020ID103360F1CHTJICBSQDHH.jpgjulekort signert 'KT M' (Dansk utgave) st. 1952kr 20,00025.08.2022 04:35:42
B26052020ID103360F1GUIIGVLUSUIW.jpgjulekort signert 'KT M' (Dansk utgave) st. 1953kr 20,00025.08.2022 04:35:42
B25052020ID103360F1MZSJTNNXHQGV.jpgJulekort Arnulf Stegmann (MFK serie 10, nr.308) kr 20,00028.08.2022 05:20:27
B25052020ID103360F1NKCNQWPLOHZS.jpgJulekort Arnold Tilgmann (Mittet 7206) st. Bardu 1973kr 20,00028.08.2022 05:20:27
B22052020ID103360F1TIGHISDLTWPU.jpgJulekort Illa Winkelhorn (Pictura) st. 1996kr 20,00021.08.2022 08:50:19
B21052020ID68828F1SBMKQUWLXWWQ.JPGTO fine kort postg.1903 og 1904!kr 25,00031.08.2022 23:24:55
B16052020ID103360F1KTZWDPQSMAFU.jpgPåskekort (Svensk Tillverkning)kr 20,00024.08.2022 19:05:24
B
B06052020ID103360F1LKRYJMHTQUXI.jpgGratulasjonskort barnemotiv (LF 1178 e) st. 1993kr 20,000
B04052020ID103360F1MDCTWGGJFAZC.jpgM. Kruuse; København, Glyptoteket (u utgivardata)kr 20,00022.08.2022 17:35:22
B10042020ID103360F1EJRLQLARJFDP.jpgArnulf E Stegmann; barneportrett (MFK 9/131) st.1959kr 20,00029.08.2022 03:35:17
B29032020ID103360F1MHAYJMIPDKEN.jpgJulekort Stina Bromee (Mittet NLO 52 B) st. Oslo 1952kr 20,00027.08.2022 04:06:31
B
B27032020ID103360F1OHGJVYXRINQT.jpgSvensk påskekort (miniformat) H sign. E Y ?kr 20,000
B
B27032020ID103360F1QKVBRXXZFHFM.jpgSvensk påskekort (miniformat) G sign. Ingeborg Kleinkr 20,000
B
B27032020ID103360F1IBYNLRESVABU.jpgSvensk påskekort (miniformat) D signert MI ?kr 20,000
B
B27032020ID103360F1EFJRBVVGNEAT.jpgSvensk påskekort (miniformat) Bkr 20,000
B
B27032020ID103360F1ABTSEQDJFYYP.jpgSvensk påskekort (miniformat) Akr 20,000
B
B10032020ID103360F1HVKPICDJEFUI.jpgDansk Patriotkort sign. H Jensenius-19?kr 25,000
B
B10032020ID103360F1LNAVEQBUNJAV.jpgSvensk påskekort (nZo serie 317) st.Stavanger 1919kr 20,000
B
B08032020ID103360F1DLJMDHRBDLVC.jpgJulekort Lucie Lundberg (Mittet 6402) st. 1964kr 20,000
B
B04032020ID103360F1ESHNODRQRSFJ.jpgJulekort Stina Broomë (Mittet 5307 PMB) st. Oslo 1956kr 20,000
B
B04032020ID103360F1JBKODJDRFBMY.jpgJulekort Gunila S. (Mittet 5308 PMB) st. Skreia 1953kr 20,000
B29012020ID103360F1VOEQAJERDUXJ.jpgJulekort Arnold Tilgmann (Norsk arbeide 510)kr 25,00025.08.2022 00:20:32
B16012020ID103360F1VGAJUWSNUXYD.jpgSvensk julekort miniformat. sign. Østerling? st. 1943kr 20,00025.08.2022 18:35:28
B16012020ID103360F1MONHWJJPXSCC.jpgSvensk julekort miniformat. sign. Maja Synnergrenkr 20,00025.08.2022 18:35:28
B15112019ID103360F1DTOGRCTMWXEB.jpgPåskekort Ingrid Elf (Mittet M138031)kr 20,00003.09.2022 02:50:37
B01092019ID103360F1DUAFAMLYVRXO.jpgJulekort Ely Gross (Oppi 156/22) st.Langesund 1957kr 20,00030.08.2022 01:52:27
B17082019ID103360F1ICSJMWUDLRLI.jpgPåskekort Signe Aspelin (Eliassons nr.6832) st.1917kr 20,00031.08.2022 02:50:22
B17082019ID103360F1MFNQUOWNISLX.jpgNyttårskort Signe Aspelin (Eliassons nr.7985) st.1921kr 20,00031.08.2022 02:50:22
B16082019ID103360F1ZQIVMRYFVOOQ.jpgJulekort sign.LCM- (Stenders serie 942)kr 20,00003.09.2022 02:50:37
B16082019ID103360F1YCEXGMHONIXS.jpgJulekort K.Tesch (N.K. no.4563) st. Fredrikstad 1912kr 25,00003.09.2022 02:50:37
B
B14082019ID107573F1CRMRVDBOULRE.JPGSvensk gratulasjonskort stmp Mårbacken 5.4.48kr 30,000
B07082019ID103360F1VDUTMOVQBPUS.jpgJulekort Adele Söderberg (Mittet 157/2) st. 1914kr 25,00001.09.2022 02:05:27
B19072019ID103360F1MXCSISFJOSEL.jpgRembrandt van Rijn: 'En orientalier', st. 2009kr 20,00022.08.2022 08:05:30
B29052019ID103360F1YJFAHLDAEGOM.jpgKvinne med fat.....tysk utgave datert 1910kr 20,00001.09.2022 02:05:31
B26052019ID103360F1OUJEFQSNUBDW.jpgDansk bymotiv sign.HØIRUP (Stenders serie 795)kr 20,00030.08.2022 01:52:45
B23052019ID103360F1DSZHQVNGLSKB.jpgJulekort signert JERFVED (Eliassons) st.Bergen 1936kr 25,00026.08.2022 05:50:17
B22052019ID103360F1LOUOPQGNEXSJ.jpgJulekort Jenny Nystrøm (Eliassons) st. 1932kr 20,00025.08.2022 10:08:39

Forrige  -   10  11  12  13  14    Neste