126 291
77 506
196 397
631 744

Pro-shop

YmerX
Stort utvalg av frimerker og postkort

Øvrige utenlandske kunstnerkort
B30082021ID103360F1LVAXQALFNRAX.jpgJulekort Lucie Lundberg (Mittet serie N 2856) st.1949kr 20,00014.10.2022 18:35:42
B30082021ID103360F1WBBBPECYAPTW.jpgDansk julekort (Ed.F.Ph) usignert, st. 1920kr 20,00014.10.2022 18:05:24
B30082021ID103360F1RDFGDKCUWZPM.jpg Barnemotiv (Ed.F.Ph) signertkr 20,00014.10.2022 18:05:24
B22082021ID103360F1QEKSFOIUWZXS.jpgJulekort G.Lindeberg-Knüpfer (Norsk Arbeide 529)kr 25,00016.10.2022 19:05:23
B20082021ID103360F1OUHTDQKRTSLU.jpgVikingaskipid i Almannagjà (På Tingvellir, Island)kr 25,00014.10.2022 21:35:28
B20082021ID103360F1MSGLFXDWDWHJ.jpgIslandsk nyttårskort st.1920 (Helgi Arnason, Rvik)kr 25,00014.10.2022 21:35:28
B17082021ID103360F1UIZWAHTVONHN.jpgNyttårskort ('1419') st. 1920kr 20,00016.10.2022 10:09:56
B16082021ID103360F1VJIHQBMOQLCP.jpgGratulasjonskort (BM Co 591) st. 1920kr 20,00016.10.2022 10:14:54
B16082021ID103360F1MNSQTQLIRKBF.jpgJulekort (GGK no.354) datert 1912kr 20,00016.10.2022 10:14:54
B16082021ID103360F1XLBHHWLKLMXC.jpgPåskekort (HWB ser 2563)kr 20,00016.10.2022 10:14:54
B16082021ID103360F1GPKXGKXVEVEQ.jpgNissekort (fransk utgave)kr 20,00016.10.2022 14:36:12
B16082021ID103360F1GPGLHMVMCQEF.jpgDansk julekort (Stenders/Import)kr 20,00016.10.2022 14:36:12
B16082021ID103360F1QFHIAJCVOLYI.jpg'Amor som vokter' tysk humorkort sign.'W.Sch'kr 20,00016.10.2022 14:36:12
B16082021ID103360F1UMBEYCHFUZLL.jpgJulekort sign.'Birgitta' (454) st.1949 m julemerkerkr 20,00016.10.2022 14:36:12
B16082021ID103360F1MPDHKLIAPSVS.jpgbarnemotiv Feiertag? ('204)kr 20,00016.10.2022 14:36:12
B13082021ID103360F1IEHLFCFWHTMH.jpgNyttårskort Gunila S (Mittet serie N 2818) st.Oslo 1948kr 20,00008.10.2022 09:27:30
B03082021ID103360F1EKCHSICOIMWL.jpgJulekort Einar Nerman (Sv.tillverkning) st. 1930kr 20,00008.10.2022 14:13:40
B03082021ID103360F1EFMRRYRCQTIG.jpgJulekort Einar Nerman (Eliassons no.1009) st. 1922kr 25,00008.10.2022 14:13:40
B02082021ID103360F1PSJDICXSAALK.jpgJulekort Etel Raivio (Norsk Arbeide 522)kr 25,00014.10.2022 01:20:19
B01082021ID103360F1EPGUFSFXBXRM.jpgJulekort Illa Winkelhorn (Oppi 7262/35) st.Hamar 1968kr 20,00015.10.2022 21:55:16
B01082021ID103360F1DGMPLKDMQHIP.jpgDansk julekort m pregetrykk og julemærke st. 1914kr 20,00015.10.2022 21:55:16
B28072021ID103360F1CFGIEMDBLQWY.jpgJulekort (Oppi 7262/36) datert 1968kr 20,00015.10.2022 20:50:39
B28072021ID103360F1NHVXFUARKEFJ.jpgNyttårskort (oppi 7261/14) st.Stongfjorden 1954kr 20,00015.10.2022 20:50:39
B28072021ID103360F1WBDMDZDZHTLQ.jpgJulekort (Oppi 7254/16) st. 1985kr 20,00015.10.2022 20:50:39
B28072021ID103360F1IXTUKKDHRUOL.jpgJulekort (Mittet 6807) st. Sjøvegan 1966kr 20,00015.10.2022 20:50:39
B28072021ID103360F1EDDTJYFVOKFC.jpgJulekort Curt Nystrøm (Aune 49/0) st. Oslo 1968kr 20,00016.10.2022 10:13:30
B26072021ID103360F1LQNSGGUPNWTM.jpgL.Kowalski: Taska, jenteportrettkr 20,00007.10.2022 10:21:03
B26072021ID103360F1JDCXTGEUJENS.jpgJulekort (JHK serie nr. 2498) st. Oslo 1955kr 20,00007.10.2022 10:21:02
B26072021ID103360F1YHVETENFWOLI.jpgJulekort (Oppi 7260/127) st. Moss 1956kr 20,00007.10.2022 10:21:02
B18072021ID103360F1RGKXIEOYVTKV.jpgJulekort Signe Kock (M.Herzberg, Berlin no.39) dat.1916kr 25,00016.10.2022 10:12:10
B18072021ID103360F1DPMDHRYXFTZC.jpgJulekort Signe Kock (M.Herzberg, Berlin no.30) st.1916kr 25,00016.10.2022 10:12:10
B18072021ID103360F1MQXFURZTBLNX.jpgJulekort Signe Kock (M.Herzberg, Berlin no.19) st.1918kr 25,00016.10.2022 10:12:10
B14072021ID103360F1SEUGNSJJFFRE.jpgJulekort Lucie Lundberg (Mittet 134/532 I) st. 1986kr 20,00008.10.2022 14:21:28
B30062021ID103360F1GHNYTFKQCEUR.jpgDansk julekort med Julemærke 'Kirkens Korshær'kr 20,00014.10.2022 21:20:21
B28062021ID103360F1HCJSNOIWEJZX.jpgTysk nyttårskort ('128') fra ca. 1900-05kr 20,00016.10.2022 10:11:09
B28062021ID103360F1GPIFAJGHSQEG.jpgTysk militært gratulasjonskort m.pregetrykk, st.1912kr 20,00016.10.2022 10:11:09
B26062021ID103360F1YIMXITSLFFVJ.jpgNyttårskort Gunnar Forsstrøm (Mittet 6162)bkr 25,00007.10.2022 21:08:10
B26062021ID103360F1JCKNSIDJKZDH.jpgNyttårskort Gunnar Forsstrøm (Mittet 6162)akr 25,00007.10.2022 21:08:38
B25062021ID103360F1EYZYQTBWBIKS.jpgJulekort Lisi Martin (Pictura) st.1998kr 20,00008.10.2022 09:19:09
B25062021ID103360F1AGLPRUKYYWNX.jpgJulekort Lisi Martin (Pictura 10571) st.2000kr 20,00008.10.2022 09:19:09
B25062021ID103360F1LKUIBWTMSNWC.jpgJulekort Lisi Martin (Pictura) st. 1988kr 20,00008.10.2022 09:19:09
B20062021ID103360F1QVJPFKFFQVXY.jpgJulekort Anneli Jalkanen (Dövas Förbund) st. 1983kr 20,00017.10.2022 01:35:21
B12062021ID103360F1OWTBDYKRXUNS.jpgHenrik Larsen; julekort med tre nisser (dansk utgave)kr 20,00016.10.2022 00:05:27
B26052021ID103360F1XBPPDZLLCCNL.jpgJulekort Lisi Martin (Pictura) st. 1988kr 20,00008.10.2022 09:16:46
B26052021ID103360F1RWSGIGCESSRJ.jpgNyttårskort sign.'Belfrage' (dansk utgave) st. 1937kr 20,00008.10.2022 09:16:46
B22052021ID103360F1ZLNIPXOHVXRX.jpgJac Edgren; Tippegevinsten (Mittet 139/018) Bkr 20,00014.10.2022 20:35:21
B16052021ID103360F1TWVNLWYYBOUE.jpgDansk julekort (Stenders) signert Nicolaj Norvilkr 25,00008.10.2022 09:25:08
B01052021ID103360F1LLPYGIJQJPPZ.jpgDansk nyttårskort, usign.(Stenders) st.1914 m.julemærkekr 25,00014.10.2022 18:36:36
B01052021ID103360F1GECOZEOGDLST.jpgDansk nyttårskort, signert (EdFph 2586/5) st. 1923kr 25,00014.10.2022 18:36:36
B01052021ID103360F1CQUFYSKVQVPT.jpgDansk nyttårskort sign. Verner Hancke (Stenders)kr 20,00014.10.2022 18:36:36

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9    Neste