102 947
64 103
156 591
503 039

B
Norge FDC 1970-1979
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/187000/187309.jpg 479-80. Blomster. Offisielt FDC stp NESNA 12-1-60 og sendt lkr 50,000
Norge FDC 1970-1979
B21072022ID66369F1HAOFBBVIXEQA.jpgNORGE 1977. EUROPA XI. FDC NK NR 790 BB - 791 BBkr 7,00011.08.2022 22:20:34
B
Norge FDC 1970-1979
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/186000/186682.jpg 847-49. FDC 5.10.79. Vignett 31 (5 pkt)kr 50,000
B
Norge FDC 1970-1979
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/186000/186730.jpg 760-61. FDC 9-10-75. Vignett 11 (5 pkt)kr 50,000
B
Norge FDC 1970-1979
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/186000/186731.jpg 832. FDC 6-10-78. Vignett 20 (5 pkt)kr 50,000
Norge FDC 1970-1979
B19072022ID103101F1AKSSIRFHUBIB.JPGFDC -1979 Johan Falkenberget se skann (139)kr 5,00016.08.2022 14:05:39
Norge FDC 1970-1979
B18072022ID103101F1BWQSZTXLOIUH.JPGFDC 1979 med NK 836 - 837 & Vignett (125)kr 8,00015.08.2022 13:35:24
O
Norge FDC 1970-1979
B17072022ID66369F1WZHWIFJYPHKC.JPGNORGE 1976: FDC OLAV DUUN NK 778-779kr 1,00007.08.2022 21:22:19
Norge FDC 1970-1979
B17072022ID102877F1VPVFQMQUBBYT.JPGFDC NK674-675 Oslo Bispedømme 1971kr 1,00014.08.2022 19:20:29
Norge FDC 1970-1979
B17072022ID102877F1IZJNBJWEOUZD.JPGFDC NK672-673 Nielsen Hauge 1971kr 1,00114.08.2022 19:20:29
Norge FDC 1970-1979
B17072022ID102877F1NUMIYNMDNKTB.JPGFDC NK670-671 Flyktning 1971kr 1,00014.08.2022 19:20:29
Norge FDC 1970-1979
B17072022ID102877F1TVFVOGWGDUTD.JPGFDC NK666-667 Tønsberg 1100 år 1971kr 1,00014.08.2022 19:20:28
Norge FDC 1970-1979
B17072022ID102877F1IJDTURAPYLJB.JPGFDC NK664-665 Fysisk Fostring 1970kr 1,00014.08.2022 19:06:07
Norge FDC 1970-1979
B17072022ID102877F1OTLAGULTWITP.JPGFDC NK660-663 Vitenskapsmenn 1970kr 1,00014.08.2022 19:06:07
Norge FDC 1970-1979
B17072022ID102877F1DSRXOMPYJMMD.JPGFDC NK658-659 FN 25 år 1970kr 1,00014.08.2022 19:06:07
Norge FDC 1970-1979
B17072022ID102877F1YSDOXQEXMEGE.JPGFDC NK646-648 Bruksmerker 1970kr 1,00014.08.2022 19:06:05
Norge FDC 1970-1979
B17072022ID102877F1IEMKPBQKGIMM.JPGFDC NK641-645 Olav Ståltrykk 1970 REKkr 20,00014.08.2022 19:06:05
Norge FDC 1970-1979
B15072022ID102335F1AKRXUJGGYOQZ.JPGFDC 1979 NK838-NK840 vignett 5kr 10,00013.08.2022 16:36:07
Norge FDC 1970-1979
B15072022ID102335F1PEXQBCPQHDNX.JPGFDC 1979 NK838-NK840 vignett 4kr 10,00013.08.2022 16:36:07
Norge FDC 1970-1979
B15072022ID102335F1QSWVKIZZQUEY.JPGFDC 1978 NK835-NK837 vignett 5kr 10,00013.08.2022 16:36:07
Norge FDC 1970-1979
B15072022ID102335F1MCKMZCCRUOYH.JPGFDC 1978 NK835-NK837 vignett 4kr 10,00013.08.2022 16:36:07
Norge FDC 1970-1979
B12072022ID103360F1BZSEOFCSPIHN.jpgFDC 1971; Årleg Storting 100 år (vign.Bergens Fil-klub)kr 20,00011.08.2022 09:20:25
Norge FDC 1970-1979
B11072022ID99871F1DEEHDYRGYQFE.JPGPosthorn - motivet, Norge FDC NK 684-85 (33210)kr 3,00015.08.2022 11:41:12
Norge FDC 1970-1979
B11072022ID99871F1DMKATMMNDWED.JPGKong Haakon VII 100 år, Norge FDC NK 691-92 (33209)kr 3,00015.08.2022 11:40:43
Norge FDC 1970-1979
B11072022ID99871F1MVACTAPCSPRO.JPGKong Olav V 70 år, Norge FDC NK 712-13 (33208)kr 3,00015.08.2022 11:42:21
Norge FDC 1970-1979
B11072022ID103360F1DFOFBHJKCJQZ.jpgFDC 1975; Norsk Skisport (Vignett: Posten)kr 10,00010.08.2022 10:35:19
Norge FDC 1970-1979
B10072022ID103360F1HVQFDQREKNDW.jpgFDC 1972; serie 'Ungdom og fritid' (vign. PFT)kr 10,00009.08.2022 22:05:43
Norge FDC 1970-1979
B08072022ID102335F1EBNXDLVBVXMB.JPGFDC 1978 NK831-NK834 vignett 4kr 10,00013.08.2022 16:35:54
Norge FDC 1970-1979
B08072022ID102335F1FLRMEWUDKVYS.JPGFDC 1978 NK831-NK834 vignett 3kr 10,00013.08.2022 16:35:54
Norge FDC 1970-1979
B06072022ID103360F1ZBADOWFVUCXV.jpgFDC 1970; Naturvern NK 649 med offisielt motivstempelkr 25,00015.08.2022 16:35:21
Norge FDC 1970-1979
B04072022ID103101F1DXQLVFKKJRIZ.JPGFørstedag Brev med Statfjord A Stempel 1979 (12)kr 20,00015.08.2022 14:20:39
Norge FDC 1970-1979
B03072022ID99871F1JFOGTOEUNFPQ.JPGEuropa 1978, Norge FDC NK 817-18 (33108)kr 3,00015.08.2022 11:41:53
Norge FDC 1970-1979
B03072022ID99871F1YKFTUJYUEHOF.JPGSpeiderleir, FDC Norge NK 753-54 (33103)kr 3,00015.08.2022 11:41:53
Norge FDC 1970-1979
B03072022ID99871F1QSAEIYQIYVET.JPGBruksmerker, Norge FDC NK 724-26 (33099)kr 3,00015.08.2022 11:41:56
Norge FDC 1970-1979
B18052022ID107064F1KQUGVBMRDMSK.JPGFørstedagsbrev NK838-840 Holmenkollen 1979kr 1,00013.08.2022 17:35:55
Norge FDC 1970-1979
B18052022ID107064F1KGZJEYZERXBU.JPGFørstedagsbrev NK843-844 Norsk Natur 1979kr 1,00013.08.2022 17:35:55
Norge FDC 1970-1979
B18052022ID107064F1TQMEBICQDBGK.JPGFørstedagsbrev NK845-846 Falkeberget 1979kr 1,00013.08.2022 17:35:55
Norge FDC 1970-1979
B28062022ID103360F1HTAOTOBNCJSM.jpgFDC 1972; nye bruksmerker (PFT)kr 10,00007.08.2022 21:05:31
Norge FDC 1970-1979
B28062022ID103360F1IUKDBXJFZUUX.jpgFDC 1974; Malerkunst I (PFT)kr 10,00007.08.2022 21:05:30
Norge FDC 1970-1979
B28062022ID99871F1CLYBLDUBECLQ.JPGArbeidervern, Norge FDC NK 733-34 (33040)kr 3,00015.08.2022 11:43:10
Norge FDC 1970-1979
B28062022ID99871F1YJIJCOIQRSFH.JPGVerdenspostforeningen, Norge FDC NK 739-40 (33039)kr 3,00015.08.2022 11:42:18
Norge FDC 1970-1979
B28062022ID99871F1KNFOCOHCLXZR.JPGOlav Duun, Norge FDC NK 778-79 (33038)kr 3,00015.08.2022 11:42:18
Norge FDC 1970-1979
B28062022ID99871F1JOMTMOWOGWYI.JPGMynt- og meter, Norge FDC NK 751-52 (33037)kr 3,00015.08.2022 11:42:18
Norge FDC 1970-1979
B28062022ID99871F1KCBNTYNVSPNP.JPGStatistisk sentralbyrå, Norge FDC NK 776-77 (33036)kr 3,00015.08.2022 11:43:09
Norge FDC 1970-1979
B28062022ID99871F1XBPMYFORMJEU.JPGNorden, FDC Norge NK 785 - 86 (33034)kr 3,00015.08.2022 11:41:54
Norge FDC 1970-1979
B28062022ID99871F1XCLGTHUTYZFZ.JPGBaldisholteppet, FDC Norge NK 782-84 (33033)kr 3,00015.08.2022 11:41:10
Norge FDC 1970-1979
B26062022ID107064F1NDVNQTBQFPJL.JPG5 x Førstedagsbrev 1972 - 1973kr 5,00017.08.2022 17:35:40
Norge FDC 1970-1979
B26062022ID107064F1CRHOJDLEQYBJ.JPG5 x Førstedagsbrev 1976-1978kr 5,00017.08.2022 17:35:40
Norge FDC 1970-1979
B25062022ID102335F1VAKETBGCRNKF.JPGFDC 1978 NK819-NK820 vignett 3kr 10,00013.08.2022 16:35:56
Norge FDC 1970-1979
B25062022ID102335F1XOKAPPMPSRBQ.JPGFDC 1978 NK817-NK818 vignett 4kr 10,00013.08.2022 16:35:56

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    +  Neste