134 678
70 926
14 841
41 565

Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B14012020ID47829F1MNRAIIPEBWCU.JPGKjellsås. - RØNNINGEN folkehøgskole Kjellsås 1939kr 30,00028.01.2022 15:05:19
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B28112021ID103360F1ZTUCQNJXVFYO.jpgBrevkort / Epidemirapport for Oslo,ubrukt men frankert.kr 20,00027.01.2022 14:35:38
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B28112021ID103360F1KTANBIZVMXNN.jpgBrev st.Oslo 1.3.1979 "Huseby Holmenkollen 100 år"kr 20,00027.01.2022 14:35:38
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B28112021ID103360F1POKERNWTBFXP.jpgRec-brev st.Vinderen 15.9.1961kr 25,00027.01.2022 09:35:20
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B28112021ID103360F1KJNIOWCLDSLD.jpgMotivstpl.Norsk Folkemuseum på brev st. 7.8.1994kr 20,00027.01.2022 08:35:20
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B27112021ID103360F1IJELDMKBUKAK.jpgBrevkort st.Oslo-Bogstad Camping 9.8.1980kr 20,00026.01.2022 21:50:47
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B27112021ID103360F1CVLFZILHYDEB.jpgFDC st.Oslo-Bogstadveien 31.12.1999 'Nytt årtusen'kr 20,00026.01.2022 21:05:44
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B19122020ID47829F1MZYWHNMDMMNT.JPGBrev med frimerke.variant ? kr 15,00024.01.2022 13:05:23
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B24112021ID103360F1ALKFRNKYIART.jpgBrev st. Oslo-Solli 7.8.1954 med NK421, utenlandsbrevkr 25,00023.01.2022 17:50:19
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B22112021ID103360F1ADINDWFSMFBY.jpgFølgebrev st.Kristiania 16 XI 1912, adr. til Borhaugkr 25,00021.01.2022 09:35:22
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B22112021ID103360F1BRUOOXBMMJHE.jpgPostkort st. Kristiania Øst 6 II 1911kr 20,00021.01.2022 09:35:21
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B21112021ID103360F1HYUEZPSWNIGW.jpgPostkort st. Bestum 24 XII 1910 m "bygdeporto" 2 ørekr 25,00020.01.2022 08:52:26
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B21112021ID103360F1GCMVVPIIQWQK.jpgpostkort st.BESTUM 25 VI 1942 med NK 295kr 20,00020.01.2022 08:35:19
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B20112021ID106915F1VDXUZXZQSLMG.JPGPostkort st. Holmenkollen 03.05.1955.kr 10,00022.01.2022 15:20:33
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B20112021ID106915F1GQHGHGJMHMEO.JPGHelpostkort st. Etterstad, Oslo 16.02.1978.kr 10,00022.01.2022 15:20:33
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B20112021ID106915F1FNGMAPQQBMJS.JPGHelpostkort st. Alnabru, Oslo 27.11.1978.kr 10,00022.01.2022 15:20:33
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B20112021ID106915F1VEOXSNORLXFO.JPGHelpostkort st. Bøler 20.12.1976.kr 10,00022.01.2022 14:50:19
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B20112021ID106915F1PSPNQOHIFISR.JPGHelpostkort st. Skøyenåsen, Oslo 10.03.1977.kr 10,00022.01.2022 14:50:18
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B20112021ID106915F1FIMVYCJYLCEJ.JPGHelpostkort st. Manglerud, Oslo 28.09.1977.kr 10,00022.01.2022 14:50:18
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B20112021ID106915F1TWBOPPHWUTUI.JPGHelpostkort st. Refstad, Oslo 06.02.1978 (2).kr 10,00022.01.2022 14:50:18
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B20112021ID106915F1JKJRYJJEEZDJ.JPGHelpostkort st. Refstad, Oslo 06.02.1978 (1).kr 10,00022.01.2022 14:50:18
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B17112021ID110506F1MGNJOTVXNCLQ.PNGMASKINSTEMPEL MED TEKST OSLO Br 28.VI-1927 TIL VADSØkr 70,00012.02.2022 23:20:24
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B17112021ID110506F1OMEHXXNNRSMX.PNGREK SCHWEIZERSTEMPLET OSLO HOMANSBY 5.4-1946 TIL OSLOkr 100,00012.02.2022 23:20:24
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B17112021ID110506F1XDKGGRIRIKOI.PNGSCHWEIZERSTEMPLET OSLO BR.I 15.4-1947 TIL OSLOkr 150,00012.02.2022 23:20:23
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B17112021ID110506F1TPXVAOXJCOME.PNGSCHWEIZERSTEMPLET OSLO BR.I 13.2-1946 TIL OSLOkr 100,00012.02.2022 23:20:23
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B17112021ID103360F1UEBVBLKLFMDB.jpgBrev st. Kristiania MJ? 12 VII 1920kr 25,00026.01.2022 12:20:21
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B17112021ID110506F1YYNSIZPGQNVH.PNGREKK TORINGSSTEMPLET OSLO BKO 1.12-1944 TIL SVERIGEkr 200,00012.02.2022 23:20:46
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B17112021ID110506F1AZEPDDLDYQGY.PNGREKK BANKO BREV SCHWEITZERSTEMPLET OSLO 12.VII-1947kr 150,00012.02.2022 23:20:46
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B16112021ID103451F1TGPQXXTXBYNK.JPGManglerud Oslo 1959kr 30,00026.01.2022 00:08:59
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B16112021ID110506F1EFOHHUXZDVQQ.PNGH7-LOTTERIETORINGSTEMPLET VOLLEBEKK TIL OSLO 15.10-1946kr 70,00011.02.2022 23:20:49
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B16112021ID110506F1PESRQCEDIOOS.PNGHELPOST SCHWEIZERSTEMPLET OSLO BR.I 3.4-1944kr 70,00011.02.2022 23:20:36
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B16112021ID110506F1QCVWKVRFKHEK.PNGBANKO BREV LUDV.ERIKSEN KRISTIANIA 29.X-1909kr 150,00011.02.2022 23:20:36
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B15112021ID100496F1DNEDDGWKYYFY.JPGOSLO m/Nk 282 Vmerke PRAKT kr 15,00024.01.2022 14:35:26
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B12072021ID47829F1KGVHCBKC.JPG1951 - Postgirokontoret Oslo og Rek. GDUkr 25,00012.02.2022 15:06:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B07122020ID47829F1PTHFOFJBECTS.JPGVaterland 3/1-1980 - Oslokr 10,00012.02.2022 15:05:49
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B13112021ID103360F1UUGXNWJPOLTL.jpgMA 1992; Frimerkets dag 1992, fd-stempla 9.10.1992kr 10,00022.01.2022 12:35:21
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B12112021ID104531F1OCKFKDASGNCR.JPGFølgebrev stemplet Oslo 1945kr 30,00021.01.2022 15:35:23
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B12112021ID103360F1XRUOWCBUGTEN.jpgBrev st. HAUKETO 12.10.1961kr 25,00021.01.2022 13:35:25
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B12112021ID103360F1CPRBRQKLFIYH.jpgBrevkort st. Oslo - Rodeløkka 16.10.1946kr 25,00021.01.2022 13:35:25
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B12112021ID103360F1WWCGBQFXGTXR.jpgBrevkort st. Ullevål Hageby 19.10.1946kr 25,00021.01.2022 13:35:25
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B12112021ID103360F1WTPCFCCRRKEK.jpgBrev st. Holmenkollen 27 I 1943kr 25,00021.01.2022 13:35:25
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B12112021ID104531F1UYGMEXMNYYGY.JPGPent brev stemplet Bekkelaget 1928kr 10,00021.01.2022 10:21:33
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B11112021ID104531F1MJTVIWHDIIWB.JPGNK 204 DHn Heftemerke på kort stemplet Oslo 1938kr 75,00020.01.2022 22:51:01
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B16022021ID105844F1SYBVWMOBFBUC.JPGOSLO 20.12.57 IDENTITETSKORT GRATIS VED POSTSTEDENEkr 10,00026.01.2022 13:39:28
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B24022021ID105844F1XESVTXUOTRQB.JPGOSLO 20-3-56 POSTOPPKRAV KODAK BREV NK 350+401kr 1,00026.01.2022 13:39:28
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B30082019ID105844F1FBYMYKPUKYGD.JPGOSLO GAMLEBYEN 24-11-71 POSTOPPKRAV BREVkr 10,00126.01.2022 13:39:20
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B09112021ID104531F1JGHQWHWCXDQC.JPGPent brev st Pslo 1944 Forseglet bak med postoblatkr 30,00028.01.2022 13:20:23
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B15072021ID105844F1OTJORYKSPEDV.JPGOSLO ELISENBERG 1 HOLMLIA D + 2 VIKA 4stk BREV 1996-7kr 10,00025.01.2022 16:03:25

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    +  Neste