100 412
57 311
136 764
438 984

Øvrige utenlandske kunstnerkort
B11082020ID103360F1PBOYROVOODSK.jpgT. von Echenbrecher: Raftsund (Tuck Oilette 7068)kr 30,00013.07.2022 00:51:49
B11082020ID103360F1YNGMGNDJFVSB.jpgT. von Echenbrecher: Balestrand Esefjorden (Tuck)kr 30,00013.07.2022 00:51:48
B11082020ID103360F1IDQTXTHCKKTX.jpgT. von Echenbrecher: Nærødalen (Tuck Oilette 7068)kr 30,00013.07.2022 00:05:42
B05082020ID103360F1IWCINANONFNA.jpgIslandsk julekort !kr 25,00006.07.2022 16:21:45
B14062020ID103360F1CXYPWOEUFBPI.jpgJulekort st.Åberg? (for Landstormsrörelsen) st. 1937kr 20,00004.07.2022 19:05:56
B09062020ID103360F1MEZJEVTQCHAH.jpgAlfred Schmidt: Flugten til Amerika (Dansk utgave)kr 20,00009.07.2022 21:05:35
B04062020ID103360F1PNRWUKSCRTWV.jpgJulekort Illa Winkelhorn (Oppi 7353/21)kr 20,00004.07.2022 18:50:31
B30052020ID103360F1EESUSNTOLVPS.jpgZ Topelius: Bön i Nödtid (svensk utgave) st.1944kr 20,00010.07.2022 00:12:51
B26052020ID103360F1RGVPFQRVKMAP.jpgjulekort Renë Michaelis (dansk utgave) st. 1956kr 20,00006.07.2022 13:50:33
B26052020ID103360F1FYLGSTMFAOEF.jpgjulekort Renë Michaelis (dansk utgave) st. 1955kr 20,00006.07.2022 13:50:33
B26052020ID103360F1CHTJICBSQDHH.jpgjulekort signert 'KT M' (Dansk utgave) st. 1952kr 20,00006.07.2022 04:05:20
B26052020ID103360F1GUIIGVLUSUIW.jpgjulekort signert 'KT M' (Dansk utgave) st. 1953kr 20,00006.07.2022 04:05:20
B25052020ID103360F1MZSJTNNXHQGV.jpgJulekort Arnulf Stegmann (MFK serie 10, nr.308) kr 20,00009.07.2022 04:05:41
B25052020ID103360F1NKCNQWPLOHZS.jpgJulekort Arnold Tilgmann (Mittet 7206) st. Bardu 1973kr 20,00009.07.2022 04:05:41
B22052020ID103360F1TIGHISDLTWPU.jpgJulekort Illa Winkelhorn (Pictura) st. 1996kr 20,00012.07.2022 08:20:20
B16052020ID103360F1KTZWDPQSMAFU.jpgPåskekort (Svensk Tillverkning)kr 20,00005.07.2022 18:05:19
B
B06052020ID103360F1LKRYJMHTQUXI.jpgGratulasjonskort barnemotiv (LF 1178 e) st. 1993kr 20,000
B04052020ID103360F1MDCTWGGJFAZC.jpgM. Kruuse; København, Glyptoteket (u utgivardata)kr 20,00013.07.2022 16:50:19
B10042020ID103360F1EJRLQLARJFDP.jpgArnulf E Stegmann; barneportrett (MFK 9/131) st.1959kr 20,00010.07.2022 02:35:30
B29032020ID103360F1MHAYJMIPDKEN.jpgJulekort Stina Bromee (Mittet NLO 52 B) st. Oslo 1952kr 20,00008.07.2022 03:20:32
B
B27032020ID103360F1OHGJVYXRINQT.jpgSvensk påskekort (miniformat) H sign. E Y ?kr 20,000
B
B27032020ID103360F1QKVBRXXZFHFM.jpgSvensk påskekort (miniformat) G sign. Ingeborg Kleinkr 20,000
B
B27032020ID103360F1IBYNLRESVABU.jpgSvensk påskekort (miniformat) D signert MI ?kr 20,000
B
B27032020ID103360F1EFJRBVVGNEAT.jpgSvensk påskekort (miniformat) Bkr 20,000
B
B27032020ID103360F1ABTSEQDJFYYP.jpgSvensk påskekort (miniformat) Akr 20,000
B
B10032020ID103360F1HVKPICDJEFUI.jpgDansk Patriotkort sign. H Jensenius-19?kr 25,000
B
B10032020ID103360F1LNAVEQBUNJAV.jpgSvensk påskekort (nZo serie 317) st.Stavanger 1919kr 20,000
B
B08032020ID103360F1DLJMDHRBDLVC.jpgJulekort Lucie Lundberg (Mittet 6402) st. 1964kr 20,000
B
B04032020ID103360F1ESHNODRQRSFJ.jpgJulekort Stina Broomë (Mittet 5307 PMB) st. Oslo 1956kr 20,000
B
B04032020ID103360F1JBKODJDRFBMY.jpgJulekort Gunila S. (Mittet 5308 PMB) st. Skreia 1953kr 20,000
B29012020ID103360F1VOEQAJERDUXJ.jpgJulekort Arnold Tilgmann (Norsk arbeide 510)kr 25,00013.07.2022 23:52:07
B16012020ID103360F1VGAJUWSNUXYD.jpgSvensk julekort miniformat. sign. Østerling? st. 1943kr 20,00014.07.2022 18:21:48
B16012020ID103360F1MONHWJJPXSCC.jpgSvensk julekort miniformat. sign. Maja Synnergrenkr 20,00014.07.2022 18:21:48
B15112019ID103360F1DTOGRCTMWXEB.jpgPåskekort Ingrid Elf (Mittet M138031)kr 20,00009.07.2022 02:26:00
B01092019ID103360F1DUAFAMLYVRXO.jpgJulekort Ely Gross (Oppi 156/22) st.Langesund 1957kr 20,00005.07.2022 01:28:35
B17082019ID103360F1ICSJMWUDLRLI.jpgPåskekort Signe Aspelin (Eliassons nr.6832) st.1917kr 20,00006.07.2022 02:06:53
B17082019ID103360F1MFNQUOWNISLX.jpgNyttårskort Signe Aspelin (Eliassons nr.7985) st.1921kr 20,00006.07.2022 02:06:53
B16082019ID103360F1ZQIVMRYFVOOQ.jpgJulekort sign.LCM- (Stenders serie 942)kr 20,00009.07.2022 02:24:38
B16082019ID103360F1YCEXGMHONIXS.jpgJulekort K.Tesch (N.K. no.4563) st. Fredrikstad 1912kr 25,00009.07.2022 02:24:38
B
B14082019ID107573F1CRMRVDBOULRE.JPGSvensk gratulasjonskort stmp Mårbacken 5.4.48kr 30,000
B07082019ID103360F1VDUTMOVQBPUS.jpgJulekort Adele Söderberg (Mittet 157/2) st. 1914kr 25,00007.07.2022 01:08:13
B19072019ID103360F1MXCSISFJOSEL.jpgRembrandt van Rijn: 'En orientalier', st. 2009kr 20,00011.07.2022 07:35:28
B29052019ID103360F1YJFAHLDAEGOM.jpgKvinne med fat.....tysk utgave datert 1910kr 20,00007.07.2022 01:10:48
B26052019ID103360F1OUJEFQSNUBDW.jpgDansk bymotiv sign.HØIRUP (Stenders serie 795)kr 20,00005.07.2022 01:25:01
B23052019ID103360F1DSZHQVNGLSKB.jpgJulekort signert JERFVED (Eliassons) st.Bergen 1936kr 25,00015.07.2022 05:20:18
B22052019ID103360F1LOUOPQGNEXSJ.jpgJulekort Jenny Nystrøm (Eliassons) st. 1932kr 20,00014.07.2022 09:54:34
B06052019ID103360F1FDOEFRNPIIYN.jpgJulekort Folke Hoving (Det Norske Misjonsselskap 1929)kr 20,00004.07.2022 22:24:04
B26042019ID103360F1YQSRZINTJLUI.jpgKaren Kjærsgaard: Store Klaus og lille Klauskr 25,00012.07.2022 07:22:29
B25042019ID103360F1LLMUXHJFWDXN.jpgJulekort Adele Søderberg (Mittet s.1382)kr 20,00005.07.2022 06:05:34
B22042019ID103360F1SRQNKDYVWSNJ.jpgJulekort Lucie Lundberg (Mittet serie N 2856) st. 1948kr 20,00004.07.2022 21:43:10

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    +  Neste