103 126
161 547
519 441

Zorro avslører fredsdommeren. - Walt Disney

Annonse nr: 1656986
Bok nr. 8

En bok med slitasje ø. og n. på ryggen. Mangler en liten bit begge steder. Også litt avrevet på forsiden nederst mot ryggen. Ellers ingen bretter, rifter eller løse sider. Utgitt på Forlagshuset 1961.

Mengderabatt.: Ved kjøp av 5-9 artikler med pris fra kr. 25 og oppover bevilges 5% rabatt. Ved kjøp av 10 eller flere bevilges 10%. Rabattene gjelder kun om betaling skjer innen 10 dager etter mottatt betalingsinfo.. Jeg har PayPal (tillegg 5%). Ved kjøp av flere artikler spares porto ved samsending. Større pakker 25x35x12 cm. <5 kg = Porto kr. 90,- Ellers kun postens satser + kr. 4,- for omkostninger pr. forsendelse. P.S. Husk og sjekk søppelposten da det har vist seg at min betalingsinfo har havnet der ved noen anledninger.
Objektets tilstand
Salgspriskr 15,00
Annonse vist201 ganger

Selger:  cards

Medlem siden: 25.02.2014
Sted: Trøgstad
Karakterer (1703)