102 861
65 626
161 083
517 633

Nissen trekker lass med gaver. Signert Stina Brom

Annonse nr: 2214335

Litt urent kort.
Stemplet Oslo 20.12.50
Mittet serie N 2859
Brevmerke Røde Kors 1950
Se bildene
(11)

Objektets tilstand
kr 18,00
Salgspriskr 30,00
Annonse vist96 ganger

Selger:  Dosy

Medlem siden: 26.10.2017
Sted: Åbogen
Karakterer (3290)