101 576
56 596
135 116
434 058

90% rabatt: Centralafrika 1981 VM i fotball 1982 (Postfrisk)

Annonse nr: 2524958

90% rabatt: Centralafrika 1981 VM i fotball 1982 (Postfrisk), Michel blokk 99B UTAGGET.

Katalogverdi €uro 17,00

Se mine tilbud med 90% RABATT! (Søk: 90% rabatt)

Nyhet med 90% rabatt: NORGE: Jeg starter med skillingmerker, deretter nyere utgaver. Nye tilbud hver dag. (Søk: Norge 90% rabatt)!

Andre nye områder med 90% rabatt: Åland postfrisk og stemplet med mange av de ettertraktede gutter-par

Fra før: Biler/kjøretøy , Blomster, Europa Cept og Europautgaver postfrisk, brev og FDC, Dyr, Luftfart, Maleri, Musikk, Nobelprisvinnere postfrisk, FDC/brev, OL postfrisk, brev og FDC, Orkideer, Pavebesøk, Romfart, Røde Kors, Skip, Sopp, Sport, Tog, UPU, VM i fotball, WWF, Danmark, Acorene, Azerbaijan, Belgia, Bulgaria, Cuba, England, FN, Finland, Grønland, Hellas, Island, Italia, Jersey, Jugoslavia, Kazakstan, Kirgistan, Liechtenstein, Litauen, Luxembourg, Madeira, Polen, Tadzikistan, Turkmenistan, Tyskland.B.R.D., Berlin og D.D.R. og Deutsches Reich postfrisk, stemplet og brev/FDC m.v., Ungarn . Østerrike

Objektets tilstand
Utropspriskr 17,00
17
Kjøp nåkr 19,00
19  Kjøp nå  Hjelp

Slutter04.07.2022 00:20:41
Annonse vist42 ganger

Selger:  Follo Frimerkehandel

Medlem siden: 19.03.2012
Sted: Oppegård
Karakterer (42237)