125 195
75 251
190 165
611 577

Island: 1964 AFA 382-85 stemplet

Annonse nr: 2626804

AFA 382-85 Blomster stemplet.
Katalogverdi DKK 8

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Kjøper betaler porto. Forskuddsbetaling til norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura. Oppsamling over flere uker kan avtales. Kjøper har ansvaret for sending gjennom posten. Sendes som normalt brev hvis ikke annet er avtalt. Porto i henhold til gjeldende takster hos https://www.posten.no/priser
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet07.08.2022 18:50:23
Sluttet14.08.2022 18:50:23
Solgt forkr 1,00

Annonse vist79 ganger
Annonse nr: 2626804
Høyeste Budgiver ØP64 (79)  Se budgivers karakterbok
ØP64kr 1,0013.08.2022 06:14:56
Selger:  Joshua08

Medlem siden: 26.10.2018
Karakterer (708)