125 195
75 251
190 165
611 577

Island: 1970 AFA 435-36,438 stemplet

Annonse nr: 2653904

AFA 435-36 og 438 Landskap stemplet. AFA 435 og 438 med korte tagger.
Katalogverdi DKK 8

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Kjøper betaler porto. Forskuddsbetaling til norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura. Oppsamling over flere uker kan avtales. Kjøper har ansvaret for sending gjennom posten. Sendes som normalt brev hvis ikke annet er avtalt. Porto i henhold til gjeldende takster hos https://www.posten.no/priser
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet07.08.2022 19:05:25
Sluttet14.08.2022 19:05:25
Solgt forkr 1,00

Annonse vist73 ganger
Annonse nr: 2653904
Høyeste Budgiver ØP64 (79)  Se budgivers karakterbok
ØP64kr 1,0013.08.2022 06:14:30
Selger:  Joshua08

Medlem siden: 26.10.2018
Karakterer (708)