125 914
86 253
107 125
343 399

Paul Simon – Mother And Child Reunion / Paranoia Blues

Annonse nr: 2698973

TITTEL: Mother And Child Reunion / Paranoia Blues
UTGIVELSESÅR: 1972
LABEL: CBS ‎– CBS 7793
PRODUSERT: NORGE/DANMARK?
SJANGER/STIL: Rock, Reggae/ Soft Rock, Reggae

Kvalitet Plate: EX-
Kvalitet cover: VG+ Navn, RW

Se bilder....

VINYLGRADERING

LB = Les beskrivelse
RW= Ringwear på cover.
Ex = EXELLENT = PENT BRUKT (bør se og høres bra ut, men kan ha noen småriper/småknitter i partier
Coveret kan ha småslitasje
VG = VERY GOOD = noe slitt, men fullt spillbar knitter og knepp forekommer.
coveret har bretter, rift og annen slitasje.
GD = GOOD = Slitt plate, masse knitring, men IKKE HAKK!
Coveret er ikke pent og kan ha skriblerier og mangler.
Bruker også +/-

FRAKTKOSTNADER Postens satser på brev og pakker.

Hos COMIX får du kjøpt det meste av tegneserier og vinyl i alle prisklasser.
Både for samlere, og for deg som ikke
er så opptatt av topp kvalitet.

Skulle du mangle noe i samlingen din,

Jeg garanterer at du får den varen som du betaler for,
Men, jeg er heldigvis ikke ufeilbar. Skulle det skje en feil; ta kontakt med meg,
så ordner vi dette i fellesskap:-)

Mvh. Kenneth
E-post: comix@live.no
Tlf: 41648938

Objektets tilstand
Utropspriskr 100,00
100
Startet22.02.2022 15:17:49
Sluttet01.03.2022 15:17:49
Annonse vist106 ganger
Annonse nr: 2698973
Selger:  COMIX

Medlem siden: 16.07.2015
Sted: SLATTUM
Karakterer
COMIX(21207)
100% positive tilbakemeldinger.