125 195
75 251
190 165
611 577

Island: 1956 AFA 304-05 stemplet

Annonse nr: 2850934

AFA 304-05, 15 aur ultramarin og 50 aur grøn Elektriske kraftverk stemplet. 304 med ujevn tagging. 305 med en kort tagg venstre side og en kort tagg oppe.
Katalogverdi DKK 6

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Kjøper betaler porto. Forskuddsbetaling til norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura. Oppsamling over flere uker kan avtales. Kjøper har ansvaret for sending gjennom posten. Sendes som normalt brev hvis ikke annet er avtalt. Porto i henhold til gjeldende takster hos https://www.posten.no/priser
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet07.08.2022 19:05:43
Sluttet14.08.2022 19:05:43
Solgt forkr 1,00

Annonse vist73 ganger
Annonse nr: 2850934
Høyeste Budgiver ØP64 (79)  Se budgivers karakterbok
ØP64kr 1,0013.08.2022 06:20:14
Selger:  Joshua08

Medlem siden: 26.10.2018
Karakterer (708)