127 681
111 754
360 831

90% rabatt: Cuba 1979 Sukkerrørinstituttet (Postfrisk)

Annonse nr: 3091013

90% rabatt: Cuba 1979 Sukkerrørinstituttet 15 år (Postfrisk), Michel nr. 2438 (Komplett utgave).

Katalogverdi €uro 0,50

Se mine tilbud med 90% RABATT! (Søk: 90% rabatt)

Jeg har nå over 6600 tilbud med 90% rabatt (minste utrop kr 1) og flere nye kommer hver dag.

Nye områder med 90% rabatt: Danmark, Biler

Fra før: Blomster, Europa Cept og Europautgaver postfrisk, brev og FDC, Dyr, Luftfart, Maleri, Musikk, Nobelprisvinnere postfrisk, FDC/brev, OL postfrisk, brev og FDC, Orkideer, Pavebesøk, Romfart, Røde Kors, Skip, Sopp, Sport, Tog, UPU, VM i fotball, WWF, Acorene, Azerbaijan, Belgia, Bulgaria, Cuba, England, FN, Finland, Grønland, Hellas, Island, Italia, Jersey, Jugoslavia, Kazakstan, Kirgistan, Liechtenstein, Litauen, Luxembourg, Madeira, Polen, Tadzikistan, Turkmenistan, Tyskland.B.R.D., Berlin og D.D.R. og Deutsches Reich postfrisk, stemplet og brev/FDC m.v., Ungarn . Østerrike

NB: Vi har ikke lenger bankkonto i Danmark. Danske kunder anbefales å betale til vår svenske konto i Nordea da bankomkostninger der kun er kr 5,-. Eventuelle omkostninger i din bank kommer i tillegg.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet18.02.2022 03:05:40
Sluttet25.02.2022 03:05:40
Solgt forkr 1,00

Annonse vist27 ganger
Annonse nr: 3091013
Høyeste Budgiver Numizmatiker (16778)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 1,0023.02.2022 23:52:15
Selger:  Follo Frimerkehandel

Medlem siden: 19.03.2012
Sted: Oppegård
Karakterer (42142)