103 020
66 921
163 834
528 284

AFA : 1119/21. Verdenspostforening 100 - års jubileum

Annonse nr: 3137665
1974

AFA : 1119,1120,1121. 1974.

Postfrisk.

Objektets tilstand
Salgspriskr 8,50
8,5
Annonse vist60 ganger

Karakterer (4748)