103 671
66 940
163 293
527 292

xxx Rolf Lidberg , Utg: Pictura Graphica 1-203-9

Annonse nr: 3316719

Hemkomsten, , signert RL76

Rolf Lidberg (1930 - 2005) , svensk tegner

Utg: Pictura Graphica 1-203-9

Poststemplet: : VOSS i 1979

postgåtte hjørner ellers i god stand

Delt bakside

Format: 10 x 15 cm

Nyeste objekter UTROP 1 kr: 18.8 Fly og Luftfart (37) 17.8: Rogaland, Stavanger (95) 16.8 : Oslo , Dronningen (5) 15.8 Hedmark, Kongsvinger (19)15.8 Øvrige norske kunstnerkort: Wathne Forbudt Lærdalkort (1) 12.8 Akershus, Drøbak (1). 8.8. Skip/Maritimt (2) 8.8. Østfold, Sarpsborg (6) ..........................Alle mine objekter starter med xxx . Porto er 23 kr til sammen uansett antall kort., gjelder fra 1.1.2022. Du kan samle opp dine kjøp i 30 dager. Kort sendes i avstivet konvolutt. Intet ansvar for bortkomne kort. Kortets tilstand er beskrevet etter beste evne. Forskuddsbetaling Vipps eller til min bankkonto. Foreign winners can pay with PAYPAL fee 5% min NOK 5.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00

Slutter03.09.2022 00:21:19
Bud nåkr 10,00

Annonse vist34 ganger
*Anonym budgiver aktivert Les mer om anonym budgiver

Høyeste Budgiver Anonym
Anonymkr 10,0009.08.2022 20:48:15
Selger:  KortogGodt

Medlem siden: 14.07.2020
Karakterer (1467)