122 846
74 623
188 801
607 807

xxx Rolf Lidberg , Utg: Scandinavian Marketing 1973

Annonse nr: 3316853

Ängsull, signert RL6?

Rolf Lidberg (1930 - 2005) , svensk tegner

Utg: Scandinavian Marketing 1973

Poststemplet: : LEVANGER i 1976

postgåtte hjørner ellers i god stand

Delt bakside

Format: 10 x 15 cm

Nyeste objekter UTROP 1 kr: 23.9 Hordaland, Bergen, Fløyen Fløibanen (45)10.9 Nordland, Svartisen (20) 27.8 Møre og Romsdal, Molde (63). ..........................Alle mine objekter starter med xxx . Porto er 23 kr til sammen uansett antall kort., gjelder fra 1.1.2022. Du kan samle opp dine kjøp i 30 dager. Kort sendes i avstivet konvolutt. Intet ansvar for bortkomne kort. Kortets tilstand er beskrevet etter beste evne. Forskuddsbetaling Vipps eller til min bankkonto. Foreign winners can pay with PAYPAL fee 5% min NOK 5.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet03.08.2022 00:21:19
Sluttet03.09.2022 00:21:19

Annonse vist35 ganger
*Anonym budgiver aktivert Les mer om anonym budgiver
Annonse nr: 3316853
Høyeste Budgiver Anonym
Anonymkr 10,0009.08.2022 20:47:39
Selger:  KortogGodt

Medlem siden: 14.07.2020
Karakterer (1548)