102 296
64 102
156 693
503 107

xxx Axel Mathiesen Utg: ED.F.PH 2592/2

Annonse nr: 3317179

Glædelig Jul , signert AM

Axel Mathiesen (1882 - 1973 ) , dansk tegner

Utg: ED.F.PH 2592/2

Poststemplet: : DRAMMEN i 1919

i god stand

Delt bakside

Format: 9 x 14 cm

 .

..........................Alle mine objekter starter med xxx . Porto er 23 kr til sammen uansett antall kort., gjelder fra 1.1.2022. Du kan samle opp dine kjøp i 30 dager. Kort sendes i avstivet konvolutt. Intet ansvar for bortkomne kort. Kortets tilstand er beskrevet etter beste evne. Forskuddsbetaling Vipps eller til min bankkonto. Foreign winners can pay with PAYPAL fee 5% min NOK 5.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00

Slutter03.09.2022 00:20:22
Annonse vist34 ganger
*Anonym budgiver aktivert Les mer om anonym budgiver

Selger:  KortogGodt

Medlem siden: 14.07.2020
Karakterer (1353)