102 988
65 927
162 091
521 737

xxx Lisi Martin utg: Pictura 081.10524

Annonse nr: 3320228

Jente tenner lys på juletreet, signert LISI

Lisi Martin (1944 -   ) psevdonym for Felicidad Martín Marqués, spansk illustratør . Hun er født i Barcelona. Kjent for sine meget detaljrike postkort.

Utg: Pictura Graphica 081.10524

i god stand

Poststemplet: nei

Delt bakside

Format: 10 x 15 cm

Nyeste objekter UTROP 1 kr: 15.8 Hedmark, Kongsvinger (19)15.8 Øvrige norske kunstnerkort: Wathne Forbudt Lærdalkort (1) 12.8 Akershus, Drøbak (1). 8.8. Skip/Maritimt (2) 8.8. Østfold, Sarpsborg (6) ..........................Alle mine objekter starter med xxx . Porto er 23 kr til sammen uansett antall kort., gjelder fra 1.1.2022. Du kan samle opp dine kjøp i 30 dager. Kort sendes i avstivet konvolutt. Intet ansvar for bortkomne kort. Kortets tilstand er beskrevet etter beste evne. Forskuddsbetaling Vipps eller til min bankkonto. Foreign winners can pay with PAYPAL fee 5% min NOK 5.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00

Slutter04.09.2022 23:35:21
Annonse vist33 ganger
*Anonym budgiver aktivert Les mer om anonym budgiver

Selger:  KortogGodt

Medlem siden: 14.07.2020
Karakterer (1467)