103 671
66 940
163 293
527 292

T 76 - prima postfrisk

Annonse nr: 3383214

Fin kvalitet, gummibakside i behold, ingen hengselrester.

Fra privat samling. Se mine øvrige annonser, mange fine objekter.

Sender gjerne, porto etter Postens satser + kr 2,- for konvolutt (samsender).

(137)

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00

Slutter09.09.2022 19:50:22
Annonse vist49 ganger

Selger:  b1814b

Medlem siden: 17.02.2020
Sted: Bøn
Karakterer (333)