123 686
74 620
188 866
608 020

NK : 309. Postforeningen. (1942) **

Annonse nr: 3454527
1942
1942

Postfrisk

Objektets tilstand
Salgspriskr 2,00
Annonse vist41 ganger
Referanse nr/#Hvit boks - 1

Karakterer (5006)