133 920
16 165
46 099

NK : 371. Haakon VII 75 år. (1947). **

Annonse nr: 3488064
1947
1947

Postfrisk

Objektets tilstand
Salgspriskr 20,00
Referanse nr/#Album. P. 6 nr : 21

Karakterer (3147)