133 920
16 165
46 099

NK : 387. Poliomyelitt. (1950) **

Annonse nr: 3489208
1950
1950

Postfrisk

Objektets tilstand
Salgspriskr 40,00
40
Referanse nr/#643b

Karakterer (3147)