133 940
16 163
45 981

NK : 479/80. Blomster I. (1960) **

Annonse nr: 3492140
1960
1960

Postfrisk

Objektets tilstand
Salgspriskr 50,00
50
Annonse vist24 ganger
Referanse nr/#494b

Karakterer (3147)