102 861
65 626
161 083
517 633

NK : 327. Landshjelp II. (1944) **

Annonse nr: 3514692
1944
1944

Postfrisk

Litt matt lim.

Objektets tilstand
Salgspriskr 5,00
Annonse vist37 ganger
Referanse nr/#491a

Karakterer (4737)