133 809
70 697
16 195
46 158

NK : 405. Arne Garborg. (1951) **

Annonse nr: 3518302
1951
1951

Postfrisk

Objektets tilstand
Salgspriskr 12,50
12,5
Referanse nr/#628a

Karakterer (3147)