133 920
16 165
46 099

NK : 370. Petter Dass. (1947) **

Annonse nr: 3521186
1947
1947

Postfrisk

Objektets tilstand
Salgspriskr 7,50
7,5
Referanse nr/#638a

Karakterer (3147)