122 802
74 621
188 729
607 643

NK : 325. Trygve Gran. (1944) **

Annonse nr: 3521484
1944
1944

Postfrisk

Objektets tilstand
Salgspriskr 2,00
Annonse vist38 ganger
Referanse nr/#594b

Karakterer (5006)