133 920
16 165
46 099

NK : 378. Alexander Kielland. (1949) **

Annonse nr: 3525126
1949
1949

Postfrisk

Objektets tilstand
Salgspriskr 7,50
7,5
Referanse nr/#589a
Annonse nr: 3525126

Karakterer (3147)